Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tudod néhány nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudod néhány nagyon közeli és régi barátod farokméretét? Ez olyasmi, ami valaha (akár évtizedek alatt) szóba kerül beszélgetéskor? Férfiakat kérdezek (hetero kérdés)

Figyelt kérdés

Most nem kocsmai haverokra, vagy pár éve ismert emberekre gondolok feltétlenül.

A legjobb barátaimat még a középiskolából ismerem és a mai napig heti-havi szinten beszélünk vagy találkozunk. Kíváncsi voltam erre, ezért az utóbbi pár hónapban ha személyesen épp kettesben voltunk piálni, erre tereltem a témát lassan, aztán a sajátom elmondása után ők is elmondták a magukét. A testmagasság szerint rendezve írtam a dolgot.


168 cm: 14 cm

171 cm: 13 cm

182 cm: 14 cm

184 cm: 16 cm

197 cm: 17 cm

203 cm: 15 cm


Az egyik én vagyok, de nem ez a lényeg. A kérdésem, hogy hány férfi farkának tudod a hosszát, akiket személyesen ismersz? És persze heteró vagy. Feltételezve hogy normális emberek vagytok és nem hazudtok egymásnak.

26/f


2017. okt. 7. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom a haverjaim farok méretét és őszintén szólva nem is nagyon érdekel.
2017. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

hát valahogy ez a kérdés sose izgatott a barátaimmal ,mi a puncikról szoktunk cseverészni

..

2017. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a szándékod?Hogy bebizonyosodjon,hogy 13-16 cm az átlag?
2017. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két haverét tudom egyik 12cm de ő kövérkés. A masiké 17 cm azt láttam is😀 enyém 16cm kielégítő a válasz? Bisex fiú vagyok
2017. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3:

Nem. Én pont hogy azt hittem, hogy több az átlag. És kiderült, hogy a tőlem macsóbb, tökösebb, jobb dumájú, csajozósabb barátaimnak kisebb a farka az enyémnél.


1-2: Nem azt mondom, hogy farkakról beszélünk. Hanem hogy valahogy amikor szexről, csajokról van szó (mint minden hosszú este folyamán), akkor ez egyszer az életben, sok-sok év alatt szóba kerül.

Abból a szempontból kérdezem, hogy érdekel-e vagy sem, hogy pl jó lenne tudni, hogy egy srácnak akire felnézel emberileg, pl kisebb-e a farka nálad, vagy egy visszafogottabb, szerencsétlenebbnek tűnő haverodnak kiderül hogy nagy farka van.

2017. okt. 7. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Némi korlátoltságot veszek észre ebben a kérdésben, lehet úgy fogalmazni, h téged megnyugtat, h egy nálad macsóbb haverodnak kisebb a farka, mint neked,attól még ő a macsóbb,csajozósabb :DDD
2017. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegyikőtöknek nagyon kis farka van.És köcsögök is vagytok.
2017. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!