Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kevés az olyan nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kevés az olyan nő, akinek tetszik vagy belemegy abba, hogy megdugjon egy férfit?

Figyelt kérdés

Megdugjon és a megalázzon két külön dolog.

Én a férfiaktól undorodok, a szopástól is.


Előre is köszi a válaszokat.


Azért, a saját életkorotokat írjatok oda a válaszotok végére :)



2017. okt. 6. 19:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%

Haszontalan a válaszom, mert leírtam a tapasztalatom?


Nálunk legalább meg is történt, nem csak elméleti síkon van a dolog. ;)

2017. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

En mar ott elakadtam, h egy biszexualis ferfi mitol lesz kevesbe ferfias...

Tekintve, h sose kaptam ra ertelmes valaszt en fel se tennek ilyen kerdest, kerdezo. Felesleges. Van olyan lany, aki benne lenne ilyesmiben es nem is abrandul ki :D de azt ne itt keresd.

2017. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nőként bejön az ilyesmi, de akikkel eddig beszéltem erről, mind fülét-farkát behúzva menekült előlem :D És a legkevésbé sem tartom férfiatlannak, ha szeret perverz dolgokat kipróbálni az ágyban :)
2017. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%

egy átlag nő nem tart férfiasnak egy ilyen férfit, aki meg akarja dugatni magát egy nővel

más kérdéshez már leírtam, hogy én egy férfivel akarok együtt lenni, nem egy utolsó bVzival

26L

2017. okt. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
25%
szerintem menj el egy pszihologushoz kerdezo, ő majd segit feldolgozni hogy meleg vagy, nem jo ez igy hogy elfojtod magadban, nem tehetsz rola kesz ez van, de szerintem folosleges hulyeseget csinalsz ezzel hogy nokel akarod dugatni magad vannak mas meleg pasik is nem csak te veluk kene ismerkedned es ők biztosan örömel megdugnanak teged.
2017. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én öklözi szeretnék már egy pasit !
2017. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16-os:

az fujj

2017. okt. 14. 22:17
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért mert szerencsére még többségben vannak a normàlis nők
2017. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

18:

sajnos a nők manapság nem normálisak már.

2017. nov. 3. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!