Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyik nő se hajlandó lovagló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nő se hajlandó lovagló pózba szexelni velem, lányok ez tényleg annyira fáj ha nagyobb a méret?

Figyelt kérdés
A farkam 20 centis és eddig lány se akart beleülni mert fáj,viszont engem izgat ez a póz...Szerintem 20 centi hiába nagy azért nem egy óriás,mi van azzal akinek 23-24 az meg már nem ép nemi életet?Kicsot zavaró,ti voltatok így?Illetve lányok,hogy vélekedtek erről?

2017. okt. 6. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nem okozna problémát.

Lovagoltam már olyat akinek 25 centi volt.

De kinek mi :D

20L

2017. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, az egyik kedvenc pózom. Főleg, a fordított lovagló.


Bár, megvallom őszintén, szerintem még nem voltam együtt olyan férfivel, akié 20 cm-es farka lett volna, vagy nagyobb, igaz nem mértem le őket.


De, mivel bőven lehet benne szabályozni a mélységet, szöget, tempót, én semmi akadályát nem látnám annak, hogy egy ekkora mérettel rendelkező férfivel, ilyen pózban szeretkezzem.

2017. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én pl.szeretem ezt a pózt. Nem kisfarkúakkal próbáltam (így hozta az élet), de nem volt kellemetlen velük ez a póz. Kifejezetten jó érzés is volt. 20L
2017. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem kotelezo tovig beleulni, szal nem ertem a problemajukat. 18 cm nekem nem okozott gondot.
2017. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak nagy, sokszor az elején lovaglóval kezdünk azért, mert ott én adom az ütemet.
2017. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Hat tovig biztos nem ulnek bele, de amugy nem latom akadalyat. Tudod, nagyon nagyon tud fajni, ha bssza a mehszajadat... es egy mehszajseb se jatek, el is rakosodhat, van h muteni kell... nem hisztibol nem ulnek bele tovig, tenyleg nagyon fajdalmas
2017. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bummer ***** válasza:

Nálam még egy nő se akadt fenn a méreten, azt szabályozzák meddig menjen, inkább nem mindegy merre "hajlik" és milyen vastag.

34F

2017. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
6os ne hintsd a hülyeséget, a méhszájseb legritkábban alakul ki ilyen miatt.
2017. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!