Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kiverem a fiúmnak, kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiverem a fiúmnak, kell óvszert használni?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy lenne betegsége, de fő a biztonság.

2017. okt. 2. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Fő. Azért egy gumikesztyűt is vegyél fel, biztos, ami biztos.
2017. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
sztem a pasid farkára is húzz gumikesztyűt az óvszerre. az a biztos
2017. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi nejlonzacskóval oldjuk meg, nem kell a drága óvszerre költeni.
2017. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Legalább privátban kaptam értelmes válaszokat
2017. okt. 2. 20:34
 5/13 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
46%
Nálunk volt már rá példa hogy sparos zacskóval csináltuk, igaz a pizzáról benne maradtak a szalonna-sajt darabkák, no meg volt hogy a kakaós csiga is, de nem volt probléma.
2017. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

4:


Talán ha odaírtad volna, hogy még csak 16 éves vagy és totál tapasztalatlan, akkor kaptál volna értelmesebb válaszokat.


De akkora idiótaságot kérdeztél, hogy arra csak idióta válaszokat lehetett adni. Komolyan vicc nélkül erre a legtöbb ember azt hiszi hogy csak kitaláció

2017. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Igaz, még csak hétfő van, de jó eséllyel indulsz a hét kérdése címre.
2017. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj de 16 évesen is gáz ennyire tudatlannak lenni szexuális téren. Amíg ilyen alap dolgokkal nem vagy tisztában, mint védekezés meg nemi betegségek, addig pasi közelébe se kéne menni, nemhogy szexelni és társai.
2017. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én volt már h óvszerben vertem ki neki (kiváncsiak voltunk milyen) de nem volt olyan jó nem élvezte annyira.
2017. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Igen, az óvszer arra való, hogy beleverd a párodnak, aztán elkötöd a végét és vízibomba helyett azt dobálhatod, esetleg a stelázsira felteszed a befőttek mellé. Komolyan ennyire sok a hülye?
2017. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!