Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok mar olyan szerelmesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar olyan szerelmesek hogy hányingeretek volt enni nem tudtataok szorongotok hogy mi lesz és esetleg ettől nem is tudtataok felizgulni? Lány v. ok

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 13:40
 1/8 anonim válasza:
34%
Nem
2017. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem. 18f lányok gyakrabban durvábban éreznek. Szóval mittomén.
2017. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha folyton pirulok mikor rámnéz a szemébe kell néznem az nagyon gáz? Mit gondolhat?
2017. okt. 2. 13:47
 4/8 Ramone ***** válasza:
Nem voltam még ennyire szerelmes
2017. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szerelem nem okoz ilyet
2017. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Én voltam. 39f
2017. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mostanában vagyok ebben a helyzetben, mikor a párom kikészít. De attól még ugyanannyira elbűvölő és ugyanúgy ágyba visz, mert ott maximálisan összhangban vagyunk, tehát ebbe a részébe nem zavar be. De egyből rosszul vagyok attól, ha már kiabál. Sovány az alkatom alapjáraton nem eszem sokat, az étrendbe persze bezavar, ha érzelmileg zaklatott vagy.

Ha meg a kiszemelteddel kapcsolatban érzel így azt túlzásnak érzem :)

2017. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. A szerelem simán okoz ilyet.
2017. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!