Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt szeretné, hogy nyaljam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretné, hogy nyaljam a fenekét?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel amikor 69-ezünk és nyalom a punciját akkor egy idő után lejjebb ereszkedik, hogy a seggluka kerüljön a szám elé amit különben szívesen nézegetek mert szép és tiszta de nem akarom nyalni így aztán visszamegy de később újra odapróbálja.

Szerintem szeretné ha nyalnám a segglukát is de én nem akarom. Amúgy nem beszél a dologról, én sem akarnám szóba hozni.

Szerintetek?


2017. szept. 30. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ezt tőle kellene megkérdezni.
2017. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod,akkor kérd meg,hogy ne változtasson pozíciót. Ha esetleg szóba hozza miért csinálja,akkor pedig mond meg neki,hogy te ezt nem akarod.
2017. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Szép kapcsolat, egyikőtök sem mer beszélni sem a vágyairól, sem a zavaró dolgokról a másiknak :D
2017. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer mondd meg neki szimplán h szájjal nem szívesen izgatod az neked tabu, de kézzel és a farkaddal esetleg segédeszközzel bármennyiszer amikor csak akarja. Sztem ez egy vállalható kompromisszum.
2017. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És ha csak véletlen vagy a puncit pihenteti hogy azt ne nyaljam egy darabig?

Én meg mondom hogy nem akarom nyalni a seggét, ő meg csak néz hogy mivan?

2017. szept. 30. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Miért mindig a frigid embereknek jutnak a jó partnerek... Felháborító!
2017. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Impotens farok vagy.
2017. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ha tiszta, szép, kívánatos, miért nem akarod? Ha az én barátnőm csinálna ilyet, egyetlen pillanatig nem gondolkodnék rajta, dehát mások az emberek. Nekem csak fura, hogyha valakivel vagyok, és minden részét imádom, akkor nem tennék meg bármit bármelyikkel.
2017. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!