Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok volt már olyan pasitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt már olyan pasitok akitől elvártátok a nyalást, de nem tette meg?

Figyelt kérdés
Mi lett , meddig tartott?
2017. szept. 30. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem várok el semmit

De azt Adom amit Kapok.

23 N

2017. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nálam ez alap, természetesen oda vissza. Ha nem kapom meg, akkor game over.
2017. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt (bár nem kértem, de magától nem jutott eszébe), többet nem találkoztunk.

Úgy voltam mindig, ha én megteszem, az a minimum, hogy viszonozzák. Úgyhogy jó ideje inkább előre elvárom, és csak utána adom vissza.

2017. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, másfél évig együtt voltunk, nem csak emiatt szakítottunk, amúgy is rossz volt vele a szex.
2017. szept. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerettem volna, ha megteszi, de viszolygott tőle.Tőlem egyébként elvárta volna.Napersze...vége lett.
2017. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék elképzelni szexet nyalás nélkül. Persze a gyors menet izgalmas helyeken az más,de van mikor akkor is belefér. Én pl. imádok nyalni,a mindenem.Nem azért teszem hogy a lánynak jó legyen,hanem mert élvezem csinálni,és a lánynak is feltehetően tetszik ez plusz jó.Persze szeretek örömet okozni de a fő érv mert imádom csinálni,és ilyenkor megfeletkezem mindenről mert csak a nyalás érdekel.
2017. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!