Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan érdemes letapasztható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan érdemes letapasztható dildót rendelni?

Figyelt kérdés

Melyik oldal megbízható? Tapasztalatok?

20L



2017. szept. 29. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Innen: [link]


vagy innen : [link]

2017. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igazából jobb, ha elmész egy szexshopba és megveszed ott. Árban nagyjából ott van, mintha rendelnéd, viszont szemügyre tudod venni, meg tudod nézni, mekkora is pontosan. A netes képek alapján nem könnyű belőni a pontos méretet. Tény, hogy mondjuk az Ebay-ről rendelve sok termék olcsóbb, de a kiszállítás általában egy hónap. Ha magyar szexshopból rendelsz kiszállítással, még postát is fizetned kell.


Egyébként én még az Ebayről rendelt dolgokban egyszer csalódtam, mikor kissebbet rendeltem, mint kellett volna.


23/F

2017. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy csaknem ugyanilyet vettem:


[link]


Nekem jól bevált - eleinte egy kicsit nagynak tűnt, de már hozzászoktam. Hűséges társam, ha nincs pasi a közelben, akkor sem kell lemondanom az élvezetekről.

44/nő

2017. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

először nézd ki, hogy mit szeretnél - az isexy-n régebben nagyon jó dolgok voltak, mostanában nem néztem. utána meg keress árösszehasonlító oldalakat, mint az olcsóbbat vagy az árukereső. én ezt csináltam. rendeltem innen-onnan, de mindig kutatómunka után :)


és szerintem nem igaz, hogy boltban ugyanannyiért megkapod. persze annak lehet értelme, hogy szétnézel élőben, aztán neten rákeresel.

2017. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Milyen az a "letapasztható"?
2017. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5:

[link]

2017. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Az igazi már nem is jó?
2017. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bírom az ilyet, hogy "az igazi már nem is jó?"


Mi van akkor, ha mondjuk a kérdező nem akar pasit, vagy van pasija, de időnként egyedül kell maradnia, netán a szexuális életüket akarják feldobni egy ilyen játékkal? Nem csodálom, hogy ennyire le vannak nézve a férfiak.


23/F

2017. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. szept. 29. 23:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 8-asnak. Sok éve vagyunk házasok és nekünk is van dildónk (letapasztható) de már nem tapad le. Ettől függetlenül jő az igazi is, meg a mű is. :)
2017. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!