Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány/nő aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány/nő aki tényleg kicsinek gondol ekkora méretet?

Figyelt kérdés
Egy 12-13 cm-es farokat (teljesen merev állapotban ekkora.) de hozzá eléggé vastag. Van aki úgy őszintén kicsinek gondolja? azért vagyok kíváncsi mert eddig mindenkitől csak pozitív,bíztató véleményt kaptam illetve a szexuális életemben is csak pozitív dolgot tapasztaltam de kíváncsi vagyok az ellenkező véleményre is. Hogy aki ezt a méretet kicsinek gondolja, az miért? milyen okból? és persze őszintén. (ha nem akarjátok ide írni akkor írhatjátok privátban is.) 19/F

2017. szept. 23. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Kicsi.
2017. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
nekem bőven elég
2017. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Elèg. Nincs ezzel semmi gond. A tág puni sokkal neccesebb.
2017. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
12-13 cm tényleg kicsinek számít..
2017. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Nekem kicsinek számít.
2017. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 13-14 cm és akinek eddig volt hozzá köze (20+ nő), annak nem is volt vele soha semmi baja!

32/F

2017. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ hol van az adott nő g-pontja. Van akinek elég, van aki csak azért mondja, mert nem akar megbántani vagy kinevetni. Én pl azt mondanám, hogy kicsi, de csak mert nagyobbhoz vagyok szokva. Ha papíron nézzük, akkor is átlag alattinak számít.
2017. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem szabad a Gyakorin ezt a kérdést föltenni.

Az európai átlag 13 cm.

Itt a legtöbb fiúnak 18-22 cm, és 5-6 cm vastag (vannak, akik ehelyett széleset írnak, mert a vastag már nincs benne az aktív szókincsükben). A magukat nőként aposztrofáló, irígy fiúk boldogan vágják rá, hogy kicsi, ropi. Pedig az ő sikertelenségüknek más az oka, de könnyebb azzal magyarázni, amit nem lehet megváltoztatni.

Igen, ritkán, de vannak tágnak született nők, de azoknak is tök jó ez a méret, és ha mázlijuk van, kifognak egy jó nagyot. De amelyik nő ezt a méretet leszólja, az nem is kell neked...

2017. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha mélytorkos szopásról van szó, akkor nagyobb az esélyed rá..
2017. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legalább van vastagságod, nekem még az sincs 3,5cm, egy kész vicc az egész. Valszeg azért nem köptek mindent rád, csupán a vastagság miatt..
2017. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!