Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy srác folyton meztelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác folyton meztelen képeket kér tőlem és én küldök is neki, akkor van rá esély hogy ha meglát valahol, ne tudjon ellenállni nekem?

Figyelt kérdés
van egy srác, aki ha kér képet küldök neki mert nagyon bejön nekem. kért már ujjazóst, stb...már kb mindenemet látta de csak képen. azt mondta nagyon tetszem neki és mindenáron talizni akar de én nem akarok. van rá esély h ha meglát (mert közel lakunk egymáshoz) akkor ne tudjon majd nekem ellenállni?

2017. szept. 21. 11:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
Már bocs, de te nagggyonhülye vagy. Egyrészt minek küldözgetsz ilyen képeket, másrészt meg beégés esélye miatt nem akarsz szexelni...mindkettő totál agyrém.
2017. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Így van. A képküldés még talán oké lenne, ha arcodat nem ismerve valami anoním felhasználóról küldenél neki néha és ezzel elvagytok. Úgy, hogy személyesen nem ismer és még jobb ha alapjáraton távol laktok. Persze így is felkerülhetnek a képek a netre, de nem lehetne kihez kötni őket ( főleg ha a háttérre és a környezetre is figyelsz ). De így, hogy közel laktok, tudja ki vagy, tudja archoz kötni stb. már sokkal veszélyesebb. Ráadásul nem csak a net miatt, hanem, hogy a közvetlen környezeted is tudomást szerez róluk.

Az egész történet akkor fordulhatna valamelyest pozitívba, hogy ha a srác nagyon megbízható lenne. Ha viszont nagyon megbízható, akkor jó eséllyel normális. Hogy ha normális, akkor nem kéne tartanod tőle, hogy bénázol szex közben, mert 100%, hogy megérti és problémázás helyett inkább segítene. Szvsz...

2017. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen van rá esély. Már mindenedet látta képen, és tuti nem vagy közömbös neki.
2017. szept. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
Az a fiú egy képmániás beszari kis recskajancsi.
2017. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Találkoztál vele később?
aug. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!