Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban így van ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban így van ez?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a gyakori nem a valóság, de itt főleg a szex topikban mindenki nemtől és kortól függetlenül írja, hogy ők mindennap, akár többször is képesek közösülni. Ezt mégis, hogy? Nekem heti két-három recska bőven jó. Elég is, meg lusta is vagyok sokszor..... Meg az emberek ennyire ráérnek? Elmegyek hajnali négykor a munkába, majd este öt körül beesek, már annak is örülök, hogy beletalálok az ágyba...

2017. szept. 17. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Nézd, azért a képesek lennének rá és csinálják is, az két különböző dolog. Amúgy hétvégén pl. miért ne lehetne napi többször együtt lenni? Még akár hétköznapokon is. Egy munka előtt, egy pedig este. Amúgy én is dolgozom, napi 11 órát vagyok távol kb. munka miatt, ettől függetlenül én is tudnám minden nap csinálni. Az megint másik dolog, hogy erre sajnos tőlem független okok miatt nincs lehetőségem.
2017. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez ember függő
2017. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Figyi, amikor van barátnőm, naponta 2-3x simán van szex. Van, hogy többször is. Aki nem hiszi, az recskázzon tovább. :D
2017. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
en meg elkepzelni sem tudom hogy akit szeretsz azzal ne akard napi 2x...34f
2017. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát függ a munkádtól is. Egy nehéz fizikai meló után természetesen sokszor annyi erőd van hogy hazaérsz zuhany, kaja és bezuhansz az ágyba. Mikor raktárosként vagy az építőiparban dolgoztam (még a diploma előtt) akkor nekem is elég volt a heti néhány alkalom. Ma már IT-ként napi szinten kívánom a szexet, akár többször, még a kondizás mellett is.
2017. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Aki nem hiszi, az recskázzon tovább."


Nem hiszem. Recskázom tovább.

2017. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nemi vágy sok mindentől függ. Kortól, hormonoktól, hangulattól. 13-17 éves koromban napi 10-15x maszturbáltam. 20-25 évesen a barátnőimmel napi 3-4 alkalommal hancúroztam. Ráadásul bárhol. Lépcsőházban, buszmegállóban, egyetemen, otthon, vonaton, kávézóban, erdőn-mezőn-hegyeken.

30 évesen már heti 1 is elég volt és csak ágyban és konyhában.

40 évesen már havi 1 is jó lenne, ha lenne. :)

Nálam korral és hangulat romlásával (depresszió) csökkent a libidó.

-.-.-

Mindenesetre az a lényeg, hogy olyan partnert keress magadnak, akinek a libidója a tiéddel közel azonos. Ha az egyik fél sokat akar, a másik keveset, abból jó kapcsolat nem lesz. Ha egyik fél keveset akar, és a másiknak is elég, akkor nagyon szép szexuális életük lehet ettől és sokkal tartalmasabb is lehet. Nincs ezzel gond.

2017. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ébredéskor "reggeli" szexet próbáltátok már? :)
2017. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Talán alacsonyabb a libidód plusza munka lefáraszt. Azért az nem gyakori, hogy valaki 4re járjon dolgozni vagy akkor induljon. Simán meg lehet oldani munka előtt egyszer és munka után... Egyik exem még munkahelyen is kiverte szinte minden nap, pedig szexeltünk szinte mindi reggel is.
2017. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nekem elég magas a libidóm, így első kézből tudom, hogy igen ez lehetséges

nekem meg az a fura, hogy egyesek gyorstüzelők vagy önzők az ágyban, mert az meg számomra nem egyeztethető össze a szexszel és a mindennapokkal, kinek mi


24F

2017. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!