Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mitől lehet hogy hirtelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől lehet hogy hirtelen gyorsan feláll a farkam, egy fé percig kőkemény, aztán lelohad teljesen?

Figyelt kérdés
18 vagyok,szorongós típus,2 csajnál beégtem mert nem állt fel,mi bajom lehet?

2017. szept. 16. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj arra hogy beegsz, ez nem beeges...


Csak a szorongasos, engedd el magad. Meg gyakorolnod kell

2017. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Így nem lehet megmondani. Írd le részletesebben. Csak a két lánynál volt így, vagy önkielégítés közben is így megy?

Behatolás után lohadtál le? Vagy pontosan mi volt a kiváltó ok?

A csajok próbálták felállítani?

Összesen ez a 2 lány volt az életedben, vagy volt, akinél már sikerült másképp?

2017. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4 lány volt,egyet sikerült hátulról rendesen megdugni,de amikor ezzel a lánnyal voltam előtte vagy 5-6 napig nem masztiztam.Maszti közben gyorsan feláll és sokáig,oráltol rendesen feláll általába a gumitól lohad le,általába nem izgulok fel rendesen de a csaj már rakja fel(a felhúzást egyelőre rájukbízom mert nekem nem tökéltesen megy még),egy csaj nagyon rosszul orálozott ezért lelohadtem,ezt ő a szememre is hányta,azóta mindig "félve" állok az aktusok elé,ez az említett csaj volt a 2.
2017. szept. 16. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Ebből az derül ki számomra, hogy nyuszi vagy! Mi az, hogy a lányokra bízod az óvszert mert neked nem megy? Gyakorolni, apukám!

És könyörgöm, te vagy a férfi, irányíts! Ha még nem álsz készen, folytasd az előjátékot, akár úgy, hogy te kényezteted a lányt, attól csak felizgulsz? (Ha nem, az elég baj.) És amíg te nyújtod az orált, közben magadhoz is nyúlhatsz, hogy még egy kicsit előkészítsd magad.

De a gumit te húzd fel magadnak! A legtöbb csajnak megvan a véleménye azokról, akik velünk húzatják fel, mint Petike a cipőt az óvónénivel.

2017. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

#4 Teljesen igaza van.


Plusszba még annyi, hogy az előző partnerem hasonló gondokkal küzdött. Nála a megoldás az volt, hogy más fajta óvszert használtunk, illetve miután felhúzta a gumit, még nyalt engem, és ettől újra akcióra kész állapotba került. Ezt követően már meg tudta tartani az erekciót, de nem tudott elmenni. De aztán teljesen leállt az önkielégítéssel, és láss csodát, azóta puncitol is el tud menni, akár többször is :)

2017. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az elején nekem nekem is volt ilyen problémám...teljesíteni akartam de tudat alatt rástresszeltem, gyakorolj nekem 10. dugás után eltünt a gondom, csak gyakorlat kell nem lesz itt gáz
2017. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,megfogadom:)
2017. szept. 16. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet, pl. bejön a nagymuterod pucéran a szobádba
2017. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!