Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy hetero nő leveszi, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hetero nő leveszi, ha bejön egy azonos neműnek?

Figyelt kérdés

A másik csaj flörtölős nézéséből, abból hogy zavarban van előtted..


Sokszor hallani, hogy mivel hetero, nem gondolna ilyen eshetőségre..


Érdekelne, hogy hetero nők levennétek-e a dolgot.. És ha igen, milyen viselkedésből legjobban?

Ha nem, akkor pedig mire gondolnál? Hogy csak simán fura a csaj? Vagy?



2017. szept. 15. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem 50 50... ki mire figyel
2017. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem venném észre, mert nem gondolnám hogy egy lánynak bejövök. Persze ha összehasonlítom egy pasi flörtölős viselkedésével , akkor talán észrevehető. 21/L
2017. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért nem gondolnád, hogy egy lánynak bejössz? Sokat lehet leszbikus, biszex emberekről hallani. Még "így" se?
2017. szept. 15. 21:43
 4/9 anonim ***** válasza:
3. Hiába hallani róluk sokat, így is aránylag kicsi a lehetősége, hogy pl. egy munkahelyen vagy valamilyen közösségben pont ilyen munkatársa legyen valakinek.
2017. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ha úgy néz rád, mint egy pasi, akinek tetszel? Mosolyog, hozzádér (nem durván, de flörtöl)
2017. szept. 15. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha erősen flörtöl észrevenném, de amúgy nem :) 2-es voltam.
2017. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokszor észrevettem (a többiről meg nem tudhatok). Volt, hogy szimplán odajött hozzám táncolni egy csajszi, és megfogta a fenekem, stb. Ez nyilván egyértelmű, mert messziről sem voltam az a clubcica, akinek mindenki taperolja... :D Volt, hogy a kávézóban dolgozó csajszinál vettem észre. Mindig mosolygott rám, meg valahogy... egy másodperccel mindig tovább nézett a szemembe, mint ahogy normális lett volna. A lényeg, hogy az ember tudja, hogy ő maga hogy viselkedik ilyen helyzetben, ezért észreveszi. Ebben a században szerintem már nem siklunk el ilyenek felett csak azért, mert eszünkbe sem jut. Dehogy nem jut. :D


Én amúgy hetero vagyok, és nekem a vicc kedvéért, az nem esik le soha, ha egy pasinak megtetszem. -.-

2017. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen.

De emiatt már nem tudom az vagyok-e, mert beleszerettem!

2018. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nőknél nehéz ügy. A legtöbb nő még akkor sem gondolna leszbikusnak valakit, ha mondjuk egy idegen csaj megdicsérné, hogy de csinos vagy, de szép vagy..

Ahhoz, hogy úgy érezzék hetero nők, hogy egy másik csajnak tetszik, azt csak félreérthetetlen jelzésekkel lehet elérni. Ezért tartják sokan nyomulósnak a leszbiket.

2018. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!