Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baleset kézimunka közben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baleset kézimunka közben, nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a barátomnak szoktam kézimunkázni, de egy alkalommal nem jól sikerült. Amikor épp elélvezett, túlságosan megszorítottam neki, így nem tudott kijönni a sperma teljesen. Láttam, hogy valami nem ok, de azt hittem, csak az élvezet. Utána nagyon megijedtünk mert vér jött ki a p.niszéből. Majdnem szakított is velem emiatt 28N vagyok Szerintetek nagy bajt csináltam?
2017. szept. 7. 00:08
 1/10 Tinuska02 ***** válasza:
100%
tőlem kérték már hogy teljes erőből szorítsam és semmi baja nem lett, nem tudom hogy tudtad úgy elszorítani az ondóvezetéket hogy vérezzen..
2017. szept. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Szorítástol egy egészséges penisz nem fog verezni.


Gumi nélkül ne dugj vele sztem

2017. szept. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Küldd urológushoz, mert egy ilyen nem okozhatna ilyet.

Vmi baja van.

2017. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy inkább a rúzsod volt az a "vér"? Talán felsérthetted a makkon a bőrt, ki karmolhattad esetleg. Máskor ne téptd olyan hevesen!


De ha mégis véres ejakuációról beszélsz, akkor mindenképp urológia!

2017. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem normális a vérzés ilyen esetben...ha az volt, vagy többször előfordul, irány az urológus.
2017. szept. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kamasz koromban nekem is volt ilyen problémám. Akkor nem mentem vele dokihoz. /Ez kb. 20 éve volt/ Apró heg maradt utána.
2017. szept. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Véres sperma, ha nem volt semmi sérülés amúgy, hererákot is jelezhet, úgyhogy mielőbb sétáljon el urológushoz
2017. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na ehhez gratulálok. Miért nem sz..od le? szerintem az sokkal jobb.
2017. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azonnal doki! Leggyengebb esetben is gyulladasa van, amit kezelni kell!
2017. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, el fogunk menni orvoshoz
2017. szept. 7. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!