Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok oldal pózt szeretitek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok oldal pózt szeretitek?

Figyelt kérdés
És pl ha ritmusosan dugnak ? úgy értem hogy először szépen lassan berakja aztán hirtelen rá hajt hogy csattogjon.
2017. szept. 3. 19:51
 1/7 A kérdező kommentje:
én pl azért szeretem mert izgat a lány látványa ahogy fel emeli a lábát stb
2017. szept. 3. 19:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Még nem nagyon próbáltam ki, de fantáziáltam már erről.
2017. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Imádom, kedvenc pózom.
2017. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem. Az egyik kedvencem. 
2017. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, de hátulról.
2017. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretem, de inkább csak a lágyabb szeretkezésnél. A ritmusosság is nyerő nálunk, de van a másik változat is amikor párom azonnal tövig tolja ezt egy nehéz nap után mindketten imádjuk, de így ritkábban csináljuk mert ha mindig ilyen lenne elveszne a vadság varázsa.
2017. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Mi úgy szoktuk, hogy a pasim rajtam fekszik, úgy teszi be majd oldalra fordulunk én pedig a lábam az oldala köré fonom vagy magasra emelem. Nagyon érzékeny pontot tud úgy izgatni a férfi. És én nagyon szeretem a durva szexet is, ha kemény velem a barátom.
2017. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!