Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti melyiket választanátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

A feleségem csinos , van 2 gyerekünk, jó anya , kézben tartja a dolgokat, szeretem. Nyugis nem túl kalandigényes.

Viszont nem érdekli a szex, havi 2 már elég neki és abban sincs sok fantázia.

Aztán van egy másik csaj aki bármilyen vágyam megvalósítja, kalandvágyó , folyton nyüzsgő , feltünően csinos, magabiztos , határozott.

Mindkeztővel el tudom képzelni a jövőm


Ja én viszont elég szexfüggő vagyok...



2017. aug. 29. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te dugd a másik csajt én meg dugom, addig az asszonyod, hátha visszajön a kedve a dugáshoz azt még jól is jössz ki belőle.
2017. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu kérdés, provokáció. Ha mégsem az akkor egy idióta vagy hogy ez felmerül benned. Feleség 2 gyerekkel? Bravó! Azt a kapcsolatot javitsd meg ami létezik, vigyél fantáziát és színt a szexbe, ha erre nem vagy képes akkor a másik nő is ugyanolyan hamar rád fog unni mint a feleséged.
2017. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom nem sül le a pofádról a bőr?

Képes lennél csak a kaland kedvéért félrekúrni?

Tégy meg egy szivességet inkább vállj el mert jobbat érdemel a feleséged.

Vagy ásdd el magad jó mélyre.


Szégyen hogy ilyen "férfiak" léteznek

És ezek akik vigyorogva mondjàk,hogy "Szeretlek Drágám Jó Anya vagy"

2017. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek a gyerekek? Ha még van pici, akkor a hormonváltozás is lehet az oka. Az első gyerekünk után úgy éreztem, simán el fogok éldegélni szex nélkül. Most a második fél éves, ha nincs mindennap szex, már kivagyok teljesen. Részt veszel a gyerekek gondozásában, a háztartás ellátásában? Te mit teszel érte, hogy megkívánja a szexet?


Szerintem mielőtt félremész a másikkal, próbáld meg helyrehozni a dolgot. Beszélgess vele, tudd meg neki milyen igényei vannak. Ha mégsem megy, add meg a gyerekeid anyjának a tiszteletet azzal, hogy először lezárod vele a kapcsolatot, és csak utána kezdesz bármibe a másikkal.


Azért azt elmondanám, hogy simán benne van a pakliban, hogy csinálsz egy két gyereket a másik csajszinak is, és neki se lesz már annyira kedve/ideje/energiája a végzet asszonyát játszani

2017. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te egy köpedék vagy.
2017. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

FAKE

miért? Mert ha szexfüggő vagy, akkor soha nem házasodtál volna össze ezzel a nővel.

Én is félig-meddig az vagyok és tuti nem házasodok össze, ha a párom nem lenne benne a kemény dolgokba.

2017. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha kellően kicsi a lebukás veszélye (tehát nem fogsz összefutni a kalandvágyó csajjal az asszonnyal az oldaladon, illetve nem tudja a csaj, hogy hol laksz), akkor dugjad a kalandvágyó csajt, ameddig nem akar túlságosan komoly kapcsolatot. Egyrészt jó élmény lesz, másrészt kicsit növeli az önbecsülésed, szexuális repertoárod és a teljesítő képességed ...és talán ezt értékelni fogja majd a feleséged is ...amellett, hogy még ha elővigyázatos is vagy, gyanakodni fog és ez talán kimozdítja őt is az állóvízből.
2017. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettőt nem lehet?
2017. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
kamu fos kérdés már megint... kvára unalmas már
2017. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mikor elvettem akkor azt gondoltam el3g ami van de aztán megismertem a szex magasabb szintjét.

Illetve a csajoknak sem kellene többet mutatniuk házasság előtt ha közben nincs hozzá kedvük.

2017. aug. 30. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!