Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az, amit semmiképp nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit semmiképp nem vállalnál be a szexben, még egy őszinte, szereteten és bizalmon alapuló kapcsolatban sem, mert lealacsonyítónak tartod?

Figyelt kérdés
Nem ilyenekre gondolok, hogy kaki szex, meg ilyen eleve abnormális dolgok, hanem ami sokaknak talán belefér, de neked semmiképp! Kort és nemet is írhattok.
2017. aug. 23. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

amióta a BDSM izgat, azóta nem nagyon van ilyen :)

mondjuk talán van egy: önzőség

még az is rosszul esik amikor a partner azon problémázik, hogy ő többször ment el, mint én

2017. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Például a bántalmazás. Nem hagynám magamat semmilyen téren, még szóban sem, nemhogy fizikálisan. Viszont én sem ütném meg, bármennyire is kérlelne. Szerencsére ennek nem áll fenn a veszélyes, csak eszembe jutott.

Ami most talán gyakori, de nálunk nincs, az az anál. Egyszerűen nem akarom. Szerencsére a párom nem is erőlteti, nincsen nálunk napirenden. Ha valamelyikőnk nem akar valamit, akkor a másik nem erőlteti. Szerintem ez így normális. Ettől még lehet színes a szexuális életünk, nem hiszem, hogy elégedetlenek lehetünk :)


26/N

2017. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

A seggem tabu, teljesen.

40f

2017. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Szájba/arcra élvezés, a hajam fogása miközben orálisan csinálom neki vagy szex közben szintén húzz anyádba kategória nálam

30N

2017. aug. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

- nem érnék hozzá férfihoz akkor sem, ha a feleségem szívesen megnézné, hogy megszopatok egy srácot

- taszít a BDSM minden formája, szerintem szánalmas.

2017. aug. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Pont ezaz hogy engem a lealacsonyító dolgok izgatnak szexuálisan.:/
2017. aug. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A megalázó/önző dolgok. Még szerepjáték szinten se nagyon. Talán kipróbálnám és talán élvezném is egy olyan csajjal akihez nem fűznek nagyon érzelmek, lehet egy kusza kalanddal vagy egy prostival szívesen ki is próbálnám, de nem akarok olyat csinálni, amit a másik sem tesz meg SZÍVESEN (kihangsúlyozom, mert párom benne lett volna néhány dologban, mert lelkiismeret furdalása volt vagy nem akart megbántani, de nem bírok úgy szexelni, hogy a másik nem vágyik valamire)
2017. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, szexben nagyon nincs olyan, amit lealacsonyítónak tartanék. Ha nem csinálom, akkor azért nem, mert nem szeretem. pl nem húzhatja a hajam, nem fojtogathat, semmi olyasmi, amivel fizikailag fajdalmat okoz nekem. talán amit lealacsonyítónak tartanék, az a 3. személy bevonása. na ez nálam teljesen kizárt.
2017. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Anál, hármasban.
2017. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Férfi anál, durvaságok, két v több férfi, túlzó fétisek, kajaszex illetve egyéb gusztustalan v oda nem illő kellék. stb.

35F

2017. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!