Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van köztetek aki úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van köztetek aki úgy véli, hogy dugni egy vad idegennel izgató?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Pfh..

Persze, a biztonságérzet 0-n van, nagyon izgi..

2017. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom te lennél a vadidegen. Szánalmas...
2017. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"vad idegen" :D írni sem tudsz gecci
2017. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért utaltok egyből arra, hogy dugni szeretnék. Csak izgató szerintem a gondolat. Max beszélgetni róla. Névtelenül azért csak vállalható nem?
2017. aug. 23. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, aki szimpi és vonzó számomra.

Izgató elképzelni, hogy milyen lehet vele...

2017. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem nem mindegy hogy egy vad idegen, vagy egy vadidegen :D
2017. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

vaddal nem de idegennel azért szoktak sokat mert akkor titokba tudják tartani a haveri kör ne ri.b,a.n,cozza le meg. ne k.u,r.vá,,zzák le

igy diszkrét titkos a szex

2017. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na és járnátok olyan partikba amelyeket azzal a céllal szerveznek, hogy idegenek dugnak idegenekkel?
2017. aug. 23. 23:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha csak normális és kedves férfiak lennének akkor szerintem engem is több nő akarna ismeretlenül is, de mivel a kanok közt sajna rengeteg az alpári primitív gyökér, így a nők is távolságtartóbbak, emiatt nem nagyon mennének bele ilyenbe kellő ismeret nélkül.

Viszont amelyik csaj benne lenne ilyenben azzal én is benne lennék, aztán ha nem sikerül jól abból is tanulnék valamit.

30F

2017. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!