Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak 30-40 közöttiek Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 30-40 közöttiek Mit csináltok? És miért?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi irodában dolgozik, ott mitől tud kanos lenni? Mik azok, amik felizgathatják?

2. Ha felizgult, és merevedik, akkor mit csináltok vele ha irodában vagytok és dolgoztok? Látszik egyáltalán?

Kézbe veszitek és...vagy hagyjátok hogy elmúljon?


2017. aug. 22. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra van a titkárnő, akkor hívom :)
2017. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos perverz vagyok, de én dolgozok csak kaja közben szoktam ide felnézni lazítani.
2017. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag barmitol felallhat ha valami felizgat. Mivel nem latja senki ezert elofordul hogy kiveszem es kicsit simogatom, huzogatom. Aztan vagy elmulik, vagy konnyitek magamon a wc-n.
2017. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. A személyzeti wc-ben kielegítettem magam!! F49
2017. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem pont irodában, de hasonló helyen van, hogy pár órát dolgozom egy héten. Én ott a munkára figyelek, azzal foglalkozom. Ha más gondolatom támad is, nem adom át magam annak, dolgozom tovább.
2017. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lábfétises vagyok, és ha a nő ki-be dugja a lábát a cipőjéből vagy kilép a papucsából, akkor beindulok, de visszafogom magamat.
2017. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem szemben ül a kolléganő, gyakran felizgat, mert elég jó cuccokban jár. A legjobban mikor felém áll hogy nézünk valamit és annyira rám hajol hogy a melle a vállamhoz ér, na akkor nagyon feláll.
2017. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt ülök a lapi előtt az irodában és lehet h kiverem. Berakok egy videót lehetőleg egy 30-40 közötti nagys€ggű fa$zmániás húsosabb nőről, akit s€ggbekúrnak és kiverem rá. De lehet hogy ma épp a tinicsajok lesznek a kedvencek. Vagy egy apuci és kislánya videó. Vagy csak felidézem hogy régen melyik csajjal mit csináltam.


Egy jó szex jobb lenne de nincs itt senki más hozzá.

35F

2017. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!