Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek mondta már lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mondta már lány hogy veled akarja elveszteni?

Figyelt kérdés
Szerintem "megtisztelő" érzés? Mégis a szüzessége

2017. aug. 20. 18:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondta, s igen amellett, hogy csak szex volt, megtisztelésnek vettem.
2017. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Ramone ***** válasza:
56%
Volt kettő is ... De sajnos egyikből sem lett semmi mert az egyik túl gyerek volt még a másiknál meg én voltam túl laza és elengedtem... Nem mondom hogy megtisztelő mert a szüzesség nem egy rang nem egy olyan dolog amitől valaki kevesebb vagy több lenne ... A nők érintetlensège csupán egy infó hogy sokkal több óvatosság és türelem kell hozzá mint egy tapasztaltabb lányhoz...
2017. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen történt... Szerelmes voltam a tankörtársnőmbe, de reménytelenül. Sokáig tartott, és már szerettem volna kilépni a helyzetből. Megismerkedtem egy negyediket gimnazista lánnyal, akinek imponált a korom, és talán több is volt ennél, a részéről. Egy nap elmondta, hogy a rendszertelen menzésze miatt a nőorvos fogamzásgátlót írt föl neki. Büszkén mutatta nekem, hogy a vizsgálat utáni leletén ez állt: virgo intacta.
2017. aug. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen, több is. Megtisztelő. Ki kell használni:)
2017. aug. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Véletlenül elküldtem.


Szóval, akkor érzelmileg még nem szakadtam le a tankörtársamról, ezért, meg azért is mert akkora mamlasz voltam, nem értettem meg, hogy az a lány a szüzességét kínálta nekem.

Pár év múlva találkoztunk újra, munkahelyen, de akkor már a későbbi feleségemmel voltam.

Kicsit máig sajnálom...

2017. aug. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Igen, de nem tetszett a lány személyisége, meg küllemre sem annyira."


Ezen annyira jót nevettem :D A kérdés szerint arra kér hogy vedd el neki, nem azt hogy őt vedd el -személység- xD

2017. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
akkor hajrá kérdező ..
2017. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kettő is mondta, egyikkel sem jött össze, erre jött egy harmadik aki nem mondta, hanem egyszercsak cselekedett. :D

Amúgy megtisztelő érzés volt jah, de nekem negatív tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban. Nem az számít hogy mit mond, hanem hogy mit cselekszik.

2017. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!