Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet olyan keményen megdugni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan keményen megdugni egy lányt, hogy az másnap is érezze, és nehezére essen például menni, csücsülni stb?

Figyelt kérdés

Vagy ilyen nincs és ez csak ilyen "urban legend"?

Ha viszont van akkor azt képes élvezni egy nő a szex közben? Vagy az már olyan nagyon fájdalmas lenne, hogy egyszerűen nem is tudná élvezni?



2017. aug. 19. 15:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges.

Nekem egyszer napokig fájt az alsórészem.

2017. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, lehetseges. Mondjuk en szex kozben elveztem, egyaltalan nem ereztem fajdalmat, csak utana. A huvely is izom, az is faj, ha "tul van tornaztatva".
2017. aug. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
21%
urban legend
2017. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
valaki azt irta nem tudsz mi csinalni ha a pasit elkapja a hév es le se szar, ez mar szerintem megeroszakolas kategoria.
2017. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Engem egy nagyobb méretű szerszámmal "dugott" meg egy srác a következő nap annyira fájt az alhasam menni alig tudtam. Igaz ha a pasit elkapja a hév bizonyítani akar akkor nem igen tudja kontrolálni...
2018. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!