Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy év után sem tudtam még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év után sem tudtam még soha elélvezni a barátommal. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valójában a lényeg a kérdésben van, de azért hozzátennék pár dolgot. Soha nem mentem el petting során sem, sem a nyelvétől, sem a kezétől nem tudok. Első sorban így szeretném elérni, már ha valaha is sikerülhet nekem vele, szóval ebben kérnék tanácsot. (Szex közben sem mentem el soha, bár gondolom ezek után ez egyértelmű)

Egyedül könnyen elérem a kezemmel (nem hüvelyit). Mással még nem voltam.


Mi lehet a baj? Mit tehetnénk? 19L


Néztem már hasonló kérdéseket, olyan válaszokat, hogy cserélj partnert és hasonlóakat nagyon szépen kérlek ne írjatok, én vele és csak vele szeretném. És egyelőre nekem nem az a fontos, hogy szex közben, hanem hogy egyáltalán el tudjak vele menni.. Van erre mód szerintetek? Örökké hálás lennék egy hasznos tanácsért, sokszor már majdnem sírok a kétségbeeséstől.


2017. aug. 16. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted :( Bocsi az off-ért
2017. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg, hogy hogyan jó neked. Aktus során adj neki utasításokat, mi jó és mi nem, beszéljetek a dologról!!!
2017. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem mutatod neki, irányítod, hogy esik jól? Szégyellsz kommunikálni vele?
2017. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy rágörcsölsz és nem tudsz rendesen ellazulni? Ha ez megvan akkor meg mutasd meg neki hogy a jó neked. Meg mondjad neki, csak érzed a különbséget hogy most jól nyal-e vagy nem, így van?
2017. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Üdvözli Önt a Windows Szex Hibaelhárító!


Kérjük, a hibaelhárító elindítása előtt ellenőrizze, hogy van-e jelen pillanatban futó szexuális tevékenységük. Amennyiben igen, állítsa le ezeket a feladatokat. Ezt követően ellenőrizze a következőket:

1) Ön maszturbációval el tud élvezni?

2) Ön tud beszélni legalább egy olyan nyelven, amelyet a párja is megért?


A hibaelhárító folytatásához kérjük adja meg a következő adatokat:

- Az első kérdésre adott logikai (IGEN/NEM) válasza.

- A második kérdésre adott logikai (IGEN/NEM) válasza.

2017. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Így jár aki nem tanulja meg az orgazmust normálisan. Nem a csiklódat kellett volna birizgálni, hanem ujjaznod kellett volna magad. Teljes tévúton vagy, hozzászoktál valamihez ami még csak nem is hasonlít a szexhez!
2017. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van olyan, hogy nagyon jól csinálja, és úgy érzem, hogy a csúcson leszek mindjárt, de akkor sem jön össze. Az utóbbi időben meg nem is izgulok már fel annyira, mert sosem sikerül :(
2017. aug. 16. 23:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiúd tudja, hogy neked nincs orgazmusod? Ha igen, biztos, hogy őt is zavarja. Segíts neki! Tudtok beszélni ezekről a dolgokról? Ezt is tanulni kell, és megéri, mert nagyon erotizáló. Mutasd meg neki, hogyan jó neked, maszturbáljatok együtt. Az is jó játék! Amikor símogat, vagy kinyal, ne akarjon túl gyorsan eredményt elérni, haladjon lassan. Ne támadjon, hanem csak izgasson, ne essen neki a csiklódnak, hanem járja körül az ujjával, vagy a nyelvével. Azzal tudsz neki, és ezzel magadnak a legjobban segíteni, ha mindig szólsz, amikor jót érzel. Egy férfit roppantul stimulál, ha tudja, hogy élvezetet szerez a szeretett nőnek. És légy türelmes, ezt is tanulni kell. A fiúd pedig legyen kitartó, mert amikor megvan a jó hely, mozdulat és sebesség, akkor nem szabad változtatni, hanem pár percig kitartóan folytatni kell, ugyanúgy.

Ne keseredj el, egyre jobb lesz, és amikor végre eléred az orgazmust, attól fogva könnyen fog menni máskor is.

2017. aug. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg segedeszkoz? Vibrációs gyuru?
2017. aug. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha egyszer alkalmatlan arra hogy kielégítsen akkor törődj bele és készülj az aszkéta életmódra. És arra hogy a ragaszkodásoddal saját magadat teszed tönkre. Túl fiatal vagy még ahhoz hogy feláldozd magad egy akárkiért. Szerintem az lesz a vége hogy lassan oldódik a kötelék irányába és tovább lépsz. Intelligens lány vagy, látszik a fogalmazásodon.Szerintem az ész előbb-utóbb győzni fog a szív felett. És ez így lesz helyes,
2017. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!