Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexeltetek már úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexeltetek már úgy sráccal első alkalommal, hogy egyből nagyon hamar elélvezett?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig bírta?

Szexnél, vagy már pettingnél ment el hamar?

Hány évesek voltatok és mennyi a partner?

Hányadik partnerei voltatok egymásnak?

Igen, sok kérdés...



2017. aug. 15. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én, neki az első voltam, ő nekem a 2.


Az első orális szexünknél élvezett el túl hamar.


De az én hibám volt, mert előtte túl sokáig izgattam, és mire szépen lassan a számba vettem és kettőt mozdult rajta a nyelvem, már el is ment, de nem bántam, nagyon élveztem.


Ő, akkor 20 éves volt, én 17.

2017. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elsők voltunk egymásnak.

Már pettingnél elment, de nem volt ügy, kezdtük előlről. Aztán kitapasztaltuk egymást pár együttlét után, és nem volt gond.

2017. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az összes partneremmel mindig ez volt... Én azt hittem ez valami fiús dolog, hogy elsőre mindig mindneki fél perc alatt megy el, életkortól függetlenül.
2017. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Én elsőre is ugyanolyan sokáig bírtam, mint most. Pedig tényleg nem csináltam előtte senkivel. Mondjuk a lány nem elégített ki szájjal, csak feküdt, mint egy darab fa. Sajnos ez nagyon sok giatal lányra jellemző.
2017. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5 percig

szexnél

én 19, ő 21

én neki harmadik, nekem ő negyedik

2017. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!