Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisméretű pasik, ti elmondtáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisméretű pasik, ti elmondtátok valakinek ezt?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk barátotoknak, rokonnak, akiben jobban megbíztok. Hogyan reagált rá?

2017. aug. 12. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Van olyan, aki a nemi szerve méretét, rokonnal beszéli meg? Aszta... az komoly...
2017. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem beszélek másoknak a méretemről. Nem olyan nagy dolog.
2017. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

én felelősségre vontam az apámat, hogy ő miatta lett kisfarkam, meg ő miatta lettem törpe

anyámnak is elmondtam hogy mekkora, emg hogy mirét állt le törpével...


30 éves szűz vagyok


170 cm magas

14 cm farok

2017. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:

Teljesen átlagos méreted van. Az, hogy 30 évesen szűz vagy, teljesen a te hibád. Sokkal alacsonyabban, és sokkal kisebb farokkal is lehet nőt találnak. És hogy a kérdésre is válaszolják, csak a barátnőm, és az exeim tudják a méretemet.

2017. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én két nagyon jó cimborámmal beszéltem ezt meg, de nyilván előzményei voltak. Mindenképpen erőltetni akarták, hogy menjek rá az egy éjszakás kalandokra, ha már eddig nem volt barátnőm, és még szűz vagyok. Aztán mondtam, hogy ez a helyzet és nem erőltetném ezt, mert így sokkal a nagyobb az esélye annak, hogy kinevetnek, vagy hasonlók. Felvázoltam, amit tudtak is, hogy baromi mélyről jöttem fel önbizalom tekintetében, és jelenleg még nem tudnám elviselni azt, ha emiatt csalódás érne. Persze, barátnővel is érhet, de azért az esélye a kalandnál szerintem nagyobb. Megértették, és azóta fel sem merült a téma, nagyon korrekten kezelték, nem hiába a barátaim. 23/F
2017. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!