Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Normális?!



Figyelj tőled 1000 km-re lévő haveromat bejelölöd persze, hogy nem jelöl vissza meg amúgy is miért jelölöd be?



Kipofázlak vadidegennek? Azt mondtam, hogy én se jelölnélek vissza.. meg bejelölsz letiltasz visszatiltasz letörölsz, olyanokat beszélsz ami nem igaz



Oké ne jelölgesd és nekem se írj szerintem

""



Ezeket EXszerelmem irta le nekem.Miután bejelöltem egyik haverját.Aki olyanokat irt nekem hogy ex mesélt neki rólam..milyen vagyok...erre most ex reakciója ez amit bemásoltam...

ez az ex am is olyan hogy ha irtam neki hogy megyek valakivel valahova akkor ellezd faggatni kivel?mikor?hol?...meg ilyenekt irt hogy pasi de habii sose veri ki magának meg ilyenek...ez normális férfire vall..am 22 éves...meg ez alapján amit bemásoltam mi a fa*szt csinál abból ügyet hogy bejelölök valakit a mai világban...ennyire mi baja van??!Mit vesztek le az írásábol(azon kívul amit irtam neki ugye azt nem másolom be)pasikra lennék elsősorban kivi hogy pasiaggyal ezt hogy

értelmeznék lenns


2017. aug. 10. 00:21
 1/4 A kérdező kommentje:
neha olyan mintha nem hetero lenne!!aztan meg elotor belole a kangorcs
2017. aug. 10. 00:23
 2/4 RRR ***** válasza:

xard már le!


zavarja,ha mással hetyegsz,,,,

2017. aug. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi köze van ahhoz hogy te kivel és hová mész? Mondjuk neked se kéne leírni neki ha valakivel találkozol. Lépjetek túl egymáson!
2017. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
haverjatol direkt kiakartam puhatolozni hogy megis mit meselhetett ex neki rolam..de az is ellezdi nekem hogy nem mondja el...mert mit mondotz neki ex milyen vagyok most tenyleg...ja es am ha nem keresem exet es mondjuk mar tok jol elvagyok kivertem a fejembol akkor mindig ramir..es ismet kezdodik minden elorol
2017. aug. 10. 00:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!