Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lesz teljesen sima?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lesz teljesen sima?

Figyelt kérdés

Mostanában fog eljönni az ideje, hogy lefeküdjek a barátommal. Mindig is borotváltam magam 'ott lent', nekem így a jó. Viszont bármilyen ügyes vagyok kb. 20 percen belül tuti elkezd szúrni, szóval sosem lesz bársonyosan sima mint a mesében. (Gyanta nem megy, érzékeny bőr)

Ezt lányok hogyan oldjátok meg? Fiúk, nem kellemetlen? Esetleg igazából mindenkinél ez van csak senki nem lihegi úgy túl, mint én? :)


2017. aug. 8. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat esetleg kiszeded pinzettaval a nagyját 😀 Attol nem sebesedik k. Bár az eltart egy ideig, es nem lehet az összeset. Amúgy mindnekinek is
2017. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*Mindenkinek olyan
2017. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én hajkondiciónálót szoktam használni hab helyett, ugyanúgy funkcionál. Aztán utána bekenem még babaolajjal, így nekem egy ideig, kb aznap este kibirja, bár lehet ha máshogy csinálnám, úgyis kibirná, kitudja. Mindenesetre szerintem nem kell ezen paráznod, nem várhatja el a barátod, hogy tökéletesen sima legyen. :)
2017. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van érzékeny bőrre is gyanta, vagy a jégakus epilátor. Vagy szörtelenítő krém

23 N

2017. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy olyan Epilator ami működik a viz alatt( es nem basz agyon) bár mi tagadás, akkor is faj mint a retek 😀😂
2017. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos semmilyen alternatíva nem működik ami kitépi a kis szőröket a helyükről. Illetve működik csak akkor utána három hétig ne nézzen rá senki.

Ilyen kis gyenge szőröm van ami nem tud kibújni a bőröm alól, hanem begyullad alatta.

De hát meghagyni sem lehet mert kényelmetlen. Nem nyerhetek :D

Köszi a tippeket, azért van bőven amit ki tudok próbálni.

2017. aug. 8. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Eloszor a szor novekedesenek iranyaba borotvald le, aztab visszafele.
2017. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 jol mondja, en is igy szoktam es nekem igy jo
2017. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyj meg egy haromszoget fel centis szorrel. A tobbi simasaga nem fog szamitani :)
2017. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!