Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan dobjam fel a kézi munkát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam fel a kézi munkát?

Figyelt kérdés

Here masszázs megvan, sikosító is, de mintha megunná elég hamar.


Hogyan kezdjem? Gyorsan egyből, vagy lassan hoszzú mozdululatokkal? A tövétől a makkig, vagy rövidebbeket? Mennyi idő után váltsak mozdulatot gyorsaságot?

Cserélgessem a fogást úgy értem van h a mutató ujjam es nagyujjam van fent, de van h fentről fogom es akkor a kisujjam. A csuklomat mozgassam úgy h néha itt ott nyomast gyakorlok húzásnál a nemi szervre persze csak finoman? Bnőm ajánlotta ezt.


2017. aug. 7. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én azt sem engedem, hogy kézimunkázzon a csaj, mert gec*unalmas.

Nem tudom a papucs barátod mit bír rajta.

2017. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Csatlakozom a fentiekhez, a kézimunka unalmas, és sokszor kellemetlen is, mert te nem érzed, hol milyen érzékeny. Ha fel akarod dobni, válts kézről szájra.
2017. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ezek kisfiuk. Tokjo amit irtal nedvesitsd be a kezed finoman huzogasd. Neha lassits de legyen erosebb aztan gyorsits. Nyalazd be a mutatoujjad es a fitymsfeknel csinalj korkoros moxdulatokat egyre erosebben

Fogd meg a makk tetejet es nedves ujjal dorzold. Ha mar nem birja lassan eroteljesen verd de ne huzd teljesen tatra

2017. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kézimunka nagyon szexi tud lenni ha jó kezekbe kerül a szerszám. :)) Szerintem simán a mesterévé válhatsz, a megfelelő mozdulatok ellesése által (leginkább videókból) A lényeg a lassú - gyors - lassú mozdulatok váltakozása.

Mindenképpen lassan kezdd el, és ne csak a makkra koncentrálj, néha gyorsíts be, de utána szigorúan lassíts vissza, sőt hagyd abba a gyors rész után és csak fogd pár másodpercig mozdulatlanul, majd megint lassan és gyorsíts fel, majd állj meg... ez fel fogja húzni olyan szintre, hogy minden kis mozdulatod iszonyatosan intenzív kéjérzetet ad neki. A végét se siesd el, próbáld meg érezni mikor sül el, és párszor állj meg előtte és nagyon lassan folytasd... ez annyira intenzív érzés, hogy akkorát élvez a végén hogy húúú :) A kezeid rabszolgája lesz :)

A mozdulatokról ez egy jó kis videó: [link]

Csak gondold el, milyen ha valaki már annyira fel van spanolva, hogy pár lassú mozdulattól elélvez :) Pl ezek jó "befejezések" :) [link]

Sok sikert ;)

2017. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ilyet is szoktam csinalni ami az első videón volt. Nem tudtam végig nézni (a rezgetésig jutottam. A rezgetést meg azt a csavargatós mozdulatot még nem próbáltam. Valóban jó érzés az nektek?
2017. aug. 8. 13:03
 6/8 A kérdező kommentje:

Ok tényleg pár kis nyali fali van a 2. videón amitől elélvezett, de 2 csaj csinálta, ennek a látványa még engem is jobban felizgat, mintha 1 csaj csinálná :D

De nem tudom ezt se végig nézni. Lefagy.


Köszi az infókat mindenkinek, ha van meg valami amit hozzáfűznétek, csak írjátok! :)

2017. aug. 8. 13:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Na már sikerült végig néznem. Igen ott van... mar ennyitől elmennek
2017. aug. 8. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Szádat nem akarod használni?
2017. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!