Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Nők. Véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nők. Véleményetek szerint, melyik a jobb méret? 18 vagy a 24? Nem viccnek szánom a kérdést. Teljesen komoly jellegű.

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 22:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Sok már.
2017. aug. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekem is sok lenne, persze a "tövig nyomom" akciót meg el lehet felejteni..A 17 cm is fájt már nekem 😊
2017. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

18!

Pedig már szültem is gyereket, van két vibrátorom, az egyik teljesen átlagos, mint a párom mérete is, 15 cm körüli, míg a másik 20 cm, illetve igen vastag is, na azt nem is használom, mert fájdalmas.

2017. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
14 az ideálom. Sorry.
2017. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Minden nő ezt mondja...:) amíg nem volt benne nagy méret... utána meg elkezdik imádni.... és tudatosan ilyen pasikra hajtanak....
2017. aug. 9. 15:10
 16/22 anonim ***** válasza:
Ti ferfiak mibol gondoljatok, hogy minel hosszabb annal jobb? Nem ertem. Nem attol elvez el valaki, hogy minel melyebbre tolod. Es nem is nagyobb az orgazmus egy nagyobb faroktol. Ezen megis mi olyan erthetetlen?!
2017. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Az nagyot is lehet jól használni:) meg kevésbé is jól, akinek akkora van, általában a nők tapadnak rájuk, megtanulták már úgy használni, hogy ügyesek vele. Ráadásul, az még is csak jobb, amikor feszít, ha lötyög, az semelyik nőnek nem jó.... egyébiránt, szorgos és kitartóan hosszú előjátékkal megoldható a dolog.
2017. aug. 9. 15:24
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem neked fogalmad sincs az életről! Nekem eddig minden csajnál végig ért ha hátulról toltam, sokan kérték hogy hagyjam abba, pedig nincs is ekkora! A másik meg:

"Szerintem kellő oda figyeléssel, és nagyon hosszú előjátékkal, menne mind a 2 méret"

Úgy beszélsz mint aki minden évben EGYSZER mondjuk Szenteste szexel! A felek többnyire egymásnak esnek! Egy igazi nő nem azt élvezi ha a csiklójával b...szakodnak hanem ha jól meg van b...szva! A hüvelyi orgazmust!

2017. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Senki nem irta, hogy nem megoldhato. Be is ferne nyilvan mert egy gyerek is kifer. De attol nem lesz jobb a szex, mert nagyobb. Nyilvan ne is lotyogjon, es egyebkent is ket ujjtol is tokeletes az orgazmus, senkinek nem kell egy sorosdoboz vatagsagu lofasz, amivel nem lehet egy felszabadultat dugni, mert allandoan figyelni kell, hogy ne fajjon.
2017. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

18-as, ugye tudod hogy a legtöbb nő, nem képes hüvelyből elélvezni?:) már itt bukik az egész felvetés.... nem hiába van hogy sokakat utána még nyelvvel izgatni kell.


19-es. Mindenki más, vannak olyanok akik szeretik ha fáj nekik... hogy szétfeszíti őket, a dolgok a fejekben dőlnek el....

2017. aug. 9. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!