Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Görbe farok tényleg szexibb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Görbe farok tényleg szexibb, mint az egyenes? Vagy kinek mi?

Figyelt kérdés
Nekem balra görbül, szexben nem okozott gondot eddig, de látványos. Barátnőm szerint kifejezetten szexi, jobban tetszik neki, mintha egyenes lenne. Ez igaz, vagy inkább csak megnyugtatni akar? A méretem átlagos.
2017. aug. 6. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Póztól függ. Ha gördül akkor arra görbüljön amerre a g pont van. Ha pl. lefele görbül akkor a kutya póz, állva hátulról szuper. Ha felfele görbül akkor akkor jó ha én hason fekszem. ha neked oldalra görbül akkor úgy fektesd hogy úgy görbüljön hogy a hasfalát érintse jobban.


25N

2017. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Rohodi
2017. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeintem is jól tud kinézni, és ugye a hüvely alakját is felveszi, szóval minden jó.
2017. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyenes sokkal szebb
2017. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyenes, és nem is szeretnék görbét...de emiatt ne aggódj.
2017. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kép van amúgy, ha valakit érdekel
2017. aug. 6. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő szép ha nagy. 21L
2018. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
xd
2023. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!