Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért félek ennyire, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire, hogy megtudják mások is?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatom van egy néger sráccal. Szoktunk progamokat is szervezni,randizgatni, de nem komoly. Nagyon jól érzem magam vele, de nem járnék vele. Így is már attól is rettegek, hogy megtudja a családom, és megutálnak. A barátaim pedig lenéznek majd. Holott felnőtt nő vagyok, ez az én döntésem. Hogy küzdjem ezt le?

20l



2017. aug. 5. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
sokan szégyellik, hogy izgatja őket az animal szex és meg is élik
2017. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ne félj, nincs ebben semmi rossz! Tudom, hogy nehéz, de ne mások véleménye legyen a legfontosabb, tedd azt, ami neked jó, ezzel nem ártasz senkinek! 22/F :)
2017. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Azért van mert nincs egyéniséged a környezetednek akarsz megfelelni.
2017. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Legalább kitölt rendesen? Bár ebben egy percig sem kételkedem..
2017. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Egy ilyen idióta, rasszista országban ez néha tényleg nehéz dolog. De ha jól megvagytok, ne foglalkozz másokkal.
2017. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
A 20l meg a felnőtt nő elég viccesen hangzik egy mondatban.
2017. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert tudod, hogy a társadalmi normáink szerint ez korunkban ciki, éppenúgy mint pl. férfinak prostizni. Ahogy egy igényesebb fiatal nő sem akar párkapcsolatra olyan férfit, akiről tudott hogy prostizott, úgy jóhírére adó férfi sem akar olyan csajt, akinek van a múltjában ilyen (vagy pl. idősebb férfi szeretője volt). Lehet, hogy neki személyesen ez nem lenne gond, ha nem válna ismerősei előtt nevettségessé. Persze idővel minden változik, régen azt a férfit is lesajnálták, aki megesett nőt vett feleségül...
2017. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Én teljesen elfogqdnálak benneteket.

Nekem nincs semmi bajom a feketékkel.

2017. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Azért mert itt ebben az országban nagyon sok a rasszista és még a fizikai épségeteket is kockáztatnátok, ha felvállalnátok.


De amúgy az nekem kicsit fura, hogy szexkapcsolatban vagy vele, de négernek hívod? Vagy én vagyok tájékozatlan?

2017. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!