Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatban vagyok egy 45 éves nővel. Egy igen szép hölgy. A férjétől már évek óta, hogy elvált, van két gyereke is, de ők már nem is vele élnek, egyetemre járnak. Egy éve csináljuk a dolgot, és ő a fiatal lányokkal ellentétben nagyon is jó az ágyban. Eddig volt két komoly kapcsolatom velem egyidős csajokkal. Az egyikük ritkán akart szexelni az is szar volt, a másiknak bár nagy volt a szexuális étvágya, egy fadarab volt az ágyban. A jelenlegi partnerem a korához képest nagyon is kívánja a szexet, valamint nagyon is jó vele. Állítása szerint a férjével a kevés szex miatt ment szét. Nekem gyakran mondogatja, hogy bár annyi lennék, mint ő, akkor jobb lenne, együtt is élhetnénk. Sokkal, de sokkal szenvedélyesebb, mint akikkel eddig dolgom volt. Kérdeztem is tőle ezt, de választ nem tudott adni. Megegyeztünk, hogy addig folytatjuk, amíg jól érezzük magunkat egymás mellett. Komolyról sajnos nem eshet szó, a nagy korkülönbség miatt. Én majd akarok gyereket, ő már nem fog szülni, nem is kérném tőle. Én is tökéletesen elvagyok még így. Emberként is kedveljük egymást eléggé. Néha azt kívánom, bárcsak ő is ilyen fiatal lenne, mint én. De tudom, hogy már nem akarna az lenni a két gyermeke miatt. Érdekelne mások tapasztalata a dologról. Sajnos nyíltan nem beszélhettek erről sem a haverokkal, sem a családdal, mert ismerem őket, nem vennék jó néven ezt a románcot. Ezért is titkoljuk ezt. Így anonim oldalon lehet erről beszélni. Ja, és amióta így élek a fiatal nők is jobban megnéznek engem az utcán, megmindenhol is.


26/F



2017. júl. 31. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon buta vagy, ha azt hiszed, hogy emiatt néznek meg.


Görcsösen ragaszkodsz, olyan dologhoz, ami neked nem felel meg... miért? Csak azért, hogy szexelj.


De, ha nem lennél ilyen szűklátókörű, simán találhatnál magadhoz illő párt, akivel lenne jövőtök, akit szerethetnél, akivel programokra járhatnál, bemutathatnád a családnak, és lehetne gyereketek is.


Nevetséges, amit csinálsz!

2017. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2017. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, nem különleges. A nőd érett szexualitású, te pedig gyakorlatlan voltál, és az eddigi két nőd is tapasztalatlan volt. Amit érzel, hogy több figyelmet vonsz magadra, az azért van, mert az önbizalmad kisugárzik. Pl. nyíltabban megnézed a lányokat, amit ők észrevesznek.

Élvezzétek egymást, amíg lehet, és a tapasztalataiddal tégy boldoggá más(oka)t is, később.

2017. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen nőre vágyok:) legyetek együtt minél tovább, ez a nő sok mindent meg tud neked a szexben tanítani... abban holtbiztos lehetsz, meg az életre vonatkozóan is el tud tanácsokkal látni, ilyen nő mellett érezheti igazán férfinek magát az ember.
2017. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4-el egyetértek!


Sokat tanulhatsz a nőtől...és tanulj is!


De, emellett járj nyitott szemmel a veled egykorúak között! Főleg, azokkal, akik megnéznek! ;)

2017. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fájni fog a vége, valamelyikőtöknek, vagy mindkettőtöknek...a szexkapcsolat totális zsákutca, csak az a baj, hogy a tábla nem az utca elejére van kirakva...
2017. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!