Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! A ti barátotoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! A ti barátotoknak kb. Mekkora a pénisze?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok le, hogy megvagytok e vele elégedve, valamint a korotokat!


Kőszi!


2017. júl. 30. 17:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, de hosszabb mint a tenyerem és az ujjaim együttvéve, szóval olyan 13-15 cm? Viszont nekem nem a hossz a lényegesebb, hanem a vastagság, és az övé elég vastag épp nem érem át az ujjaimmal, néha picit fáj, ha nem izgat fel eléggé előtte, viszont mivel vastag általában nagyon kellemes feszítő érzés vele:)
2017. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Az én páromnak 17, a múltkor mértük :D A vastagsága átlagos (na nem mintha annyi viszonyítási alapom lenne), nem kellemetlen egyáltalán, nagyon meg vagyok vele elégedve. Amit mondjuk megfigyeltem az az, hogy például ha egy kicsit hosszabb ideig vagyunk távol egymástól és

csak olyan három hét után tudunk szexelni, akkor először kicsit nehezen "csusszan be", de aztán semmi baj.

18L és 19F

2017. júl. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én nekem nincs nagy méretem de írták hogy valakinek ez is nagy.

16/4 cm

2017. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!