Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van köztetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van köztetek olyan akinek vannak olyan vágyai az ágyban amit nem mer vagy nem akar kérni vagy esetleg csak nem kap meg a párjától?

Figyelt kérdés
Tudom hogy fordított esetből van bőven. De olyat nem nagyon halottam még hogy a lány szeretne kicsit extrémebb dolgokat és a pasi nincs benne, vagy egyszerűen csak nem meri neki megmondani mit szeretne.
2017. júl. 27. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
van
2017. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Erika.Csavaros ***** válasza:
Én például a pénisz szájjal történő izgatásakor nagyon sok esetben a pasi fenekét ujjazom,ha nem tetszik neki akkor le is út fel is út,keressen egy guminőt vagy unalmas falusi fruskát akit lazán tömködhet úgy ahogy Ő akar.
2017. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van egy pár.
2017. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az a vágyam, hogy a párom beleverje a reggeli rántottámba... Nemigen tudom rávenni😅 :$
2017. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
A mi kapcsolatunkban én vagyok a perverzebb, de mindent meg tudtunk eddig beszélni, oldani. Szavam sincs!
2017. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

vannak ilyenek lányoktól, csak páromból kell kiindulni. Alapból nem dob fel új ötleteket, de volt, hogy kiszedtem belőle harapófogóval 1-2 titkos vágyát.

Vannak olyanok amiket lehetetlen megcsinálni, hacsak nem szerepjátékban, de az extrémebb fantáziálás már csak ilyen.

2017. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyugottan írhattok konkrét dolgokat is.
2017. júl. 27. 11:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd végig a kérdéseket Hány lány vágyik a bdsm-re vagy egy kis pics...zásra és nem merik meg mondani a pasinak.

23 N

2017. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te kérdezel valamit amire a lányok válaszolnak, és erre a sok kanos barom (Veled együtt) elkezd privátba írni. Mire jó ez?
2017. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az oké, de én nem ajálgatom magamat semmire. Csak gondoltam megkérdezem azt is hogy mi az a dolog. És azért privátban mert van aki nem szivesen írja ki ide hogy mindenki lássa. üdv: a kanos barom ;)
2017. júl. 27. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!