Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet spriccelősen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet spriccelősen élvezni? Egyszer sikerült nagyon jó volt, de se előtte se utána nem volt ilyen. Mit hogyan csináljak?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
Vegyél egy vízipisztolyt!
2017. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer úgy sikerült egy csajt így elélveztetni hogy nagyon fel volt izgulva. az ágyon térdelt terpeszben miközben csókolóztunk. Én alul izgattam 4 ujjal. Mivel tetszett neki így nem hagytam abba és úgy élvezett el csiklóval hogy közben fröcsögött. Volt még más pózban is amikor nagyot élvezett de akkor a póz miatt nem látszott.

35F

2017. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!