Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Miért vannak köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Miért vannak köztetek olyanok, akik nem szeretik ha kinyalják vagy ujjazzák őket? Miért van ez nálatok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden lány szereti,kivéve ha szarul csinálják neki. Akkor unalmas,semmi élvezet nincs benne és kellemetlen,mert milyen már azt mondani h béna vagy ember
2017. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És aki egyáltalán nem szereti? Régről is ismerek ilyet.... azt mondta hülyén erzi magát ha ujazzák vagy nyalják!
2017. júl. 21. 22:31
 3/7 Spiritrobber ***** válasza:
Szerintem nem arról van szó, hogy nem szereti csak agyban nem tudja átadni magát az érzésnek így nem jelentkezik az eredmény amire az ember számít... a másik verzió meg az undor az ilyen dolgoktól... vannak ilyenek de ez fejben dől el.
2017. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még az is lehet. Szégyenlős,nem tud el lazulni
2017. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én, nem szeretem...


Egyszerűen, nem élvezem... nem is igénylem... sokkal jobban fel tud izgatni, ha én adhatok, vagy ha a melleim kényeztetik.

2017. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz!
2017. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát érdekes, mondjuk én tiszteletben tartanám ezt a lánynál ha a barátnőm lenne, kicsit sajnálnám hogy ebből a fajta kényeztetésből nem adhatnék neki.. de hát két ember kapcsolata arról is szól hogy összehangolják a szexuális életüket, hogy mind a két félnek kerek legyen a dolog!


Köszi az értelmes válaszokat!

2017. júl. 22. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!