Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. 1. Ki elvezne ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. 1. Ki elvezne ha egy középkorú férfi uralkodna felette? .2. Szexben vagy életben is? Kort is

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 05:52
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Engem izgat az alárendeltség. Szexben mindenképp, de ha bejön a pasi, 1-2 hétre kipróbálnék 24/7 kapcsolatot, amiben mindent irányít, megszabja, mit csináljak, mit vegyek fel. Lehet olyanra utasítana, amit nem jutna eszembe magamtól és tetszene ha kipróbálom. Lehet új élmény lenne.
2017. júl. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És milyen az a pasi, aki bejön? ;-)

Vagy inkább milyen, aki nem jön be?

2017. júl. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen 2 és jó kérdés.

Az a baj hogy jó pár olyan nővel beszélgettem aki szeretett volna de aztán a végén az élő találkozóra nem vagy ritkan került sor. Pedig képcsere is volt és nem 2 űzi után találkoztunk. Hetekig hónapokig leveleztünk.

Nem értem miért lehet ez?

Talán a lányokat csak fejben izgatja előben nem?

2017. júl. 20. 07:03
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Sosem találok normális férfit.


Már alap lett,hogy a nőt alázzuk, uralkodjunk felette, parancsolgassunk neki. És a nők 98%-a ezt élvezi. Hát ba#meg ezt nem gondoltam volna.



19/L

2017. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha le írod nekem esetleg privátban is hogy hogyan képzeled el az életben és a szexben való uralkodást meg mondom hogy Tetszene e vagy Sem. Azért vannak határok pl család és barátok előtt nem égetjük be a másikat. Illetve nem okozunk látható maradandó sérülést pl kék zöld foltok vér aláfutás stb. Illetve az uralkodás nem azt jelenti hogy rá erőszakolom a másikra Csak azért is alapon amit nem akar. Ennyi.

23 N

2017. júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez fordítva is igaz nagyon sok nő játszani amúgy azt hogy domina uralkodik feletted csak fizesd ezt az . De semmi sincs amúgy mert csak Pénz lehúzás
2017. júl. 20. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!