Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha 24 évesen felizgulok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha 24 évesen felizgulok 14 éves lányokra?

Figyelt kérdés

2017. júl. 18. 22:40
1 2
 11/19 anonim válasza:
74%

Milyen fajta lányokra gondolsz? A tinip#csákra vagy a normalisokra?

14/L

2017. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Normális kategóriára.
2017. júl. 19. 00:02
 13/19 anonim ***** válasza:
63%
Normális 14 éves lánynak karcsú nőies alakja van és nincs rajta egy kiló vakolat. Természetes szépség, akire egészséges férfiember felizgul. Csak a férfiben van önuralom, és hozzáillő korúakkal kezd.
2017. júl. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Isten őrizz ilyenekkel kezdeni. Rendkívül komolytalanok még!
2017. júl. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kár hogy 11évesen nem akartak engem a kiscsikót,pedig bírtam volna.
2017. júl. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
38%
Én még 40 évesen is. Némelyek nagyon jól néznek ki és komolyabbak is a kortársaiknál.
2017. júl. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

Testileg lehet, de agyilag nagyon más világok.

Még a későbbi önmagukhoz képest is.

2017. júl. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem beszélgethetsz de egy normálisan szocializálódott 14 éves csajt nem érdekli a testiség, max csak bizsergeti de ez neki annyira új hogy nem fog veled ilyesmiről beszélgetni. A Hanna Montana, a Step Up meg a Violetta meg téged nem fog érdekelni. Én anno beszélgettem egy 14 éves csajjal amikor 24 voltam akkor a csaj szívesen lefeküdt volna valakivel és tetszettem neki. Csak kettőnk között volt kb 600 km. és bár mai fejjel simán utaznék ennyit akkoriban nem tettem meg. Volt 16 éves gyönyörű is aki szintén kíváncsiságból akart volna lefeküdni velem. Ott volt 300 km, de abba bele is mentem volna mert nagyon szép és értelmes volt a csaj. Viszont ez a fo$ gyakori letiltotta a fiókomat így nem tudtam tovább levelezni vele. Volt olyan lány az egyik ismerősöm falujában aki 12 volt de már nem szűz és ezzel nagyra volt. Na ő nem volt annyira nőies, de ez lényegtelen is mert nemcsak h nem volt vonzó de az még bűntetett kategória is. Szóval mindenre van példa. A tévében volt 65 éves akit elcsábított egy 13 éves aki aztán meggondolta magát, és az anyja feljelentette az öreget. Az ugye bűntetendő annak ellenére h nem volt erőszak. Nem lényegtelen az sem hogy a te igényeid kiszolgálása mellett a lány mit kap. Felelősséged van hogy semmilyen lelki sérülést ne okozz neki, mert a fiatalok még könnyen sérülnek. Szerintem kb 16 tól kezdenek némiképp értelmesebbé válni. Sok 16-35 -ös kapcsolatról hallani. Ez sokkal gyakoribb mint gondolnánk. Én két embert is ismerek akiknek ebben a korban 16 éves csajuk volt. Az egyik mostmár házas egy kb korabeli nővel és gyerekük is van.


Amúgy ma láttam egy 14 körüli kiscsajt tökéletes alakja volt , aranyos volt és tele volt élettel. Az volt a legszomorúbb az egészben hogy a váró tele volt 20 körüli lányokkal és idősebbekkel is és a kiscsaj teste mindegyikét verte nőiességben, és sportosságban. Na erre mit lehet mondani?

2017. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha felizgulnál a húgomra ki taposnám a beledet meg le tépném a farkad.

23 N

2017. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!