Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más 20on éves lány is ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más 20on éves lány is ennyire ki van éhezve a szexre?

Figyelt kérdés
22 éves, csinos lány vagyok. Sajnos nagyon nehezen tudok közel engedni magamhoz mind testileg, mind lelkileg fiúkat. Viszont sokszor rám tört a nagy szexuális vágy, és ilyenkor nem tudok vele mit kezdeni, csak szenvedek magamba. Nálatok is van ilyen?

2017. júl. 17. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért tudod nehezen közel engedni magadhoz a fiúkat?
2017. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert ő sem csaj:D
2017. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azért engedem magamhoz őket nehezen, mert túl nagy a büszkeségem, nem tudnám elviselni hogy lefekszek valakivel utána meg úgymond el vagyok dobva, és csak ürítésre voltam jó. Ez a gondolat engem kikészít, és teljesen tönkre mennék benne. Mármint magába a tudatba, hogy csak belém ürítettek. Viszont sokszor olyan jó lenne egy egy kaland, de így esélytelen.
2017. júl. 17. 16:51
 4/13 anonim ***** válasza:

Csajszii:)

Megértelek ugyan én még picit fiatalabb vagyok, mint te, de megértelek.;)

Én ilyenkor magamat szoktam kényeztetni. Masztizni, azt csinálom ami éppen jól esik.;)

2017. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szenvedsz tőle, talán próbáld ki egy pasival, ha tényleg annyira szörnyű teher utána is a lelkednek akkor meg keress fel egy szakembert. Egyébként merre laksz?:D
2017. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog. Fogd a gyeplőt és ne add oda egyből magad. Majd ha úgyérzed, hogy szerelmes vagy és a fiú is viszont szeret, akkor széplassan eljuthattok odáig, hogy lefeküdtök egymással. De ki kell élvezni minden állomást. Az első randit, az első csókot, az ölelkezést, a simogatást, a pettinget. Nem kerget a tatár.
2017. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem. Bánom a kis "kalandjaimat". Keress magadnak egy jól teljesítő barátot, én szerencsére kifogtam. :)
2017. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Barátság extrákkal? :D
2017. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem tervezel akkor valakivel hosszú távra?
2017. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Ez butasag! Forditsd meg a dolgot es legyel Te aki urit :)

Nem kell ebbe ilyen nagy dolgokat belevinni, az eletet elni kell es elvezni. Kesobb mindent megbanunk

2017. júl. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!