Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti feküdtetek már le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti feküdtetek már le roma lánnyal?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok? Milyen volt? Hol történt és hogyan? Ti hogy éltétek meg? Tudtok mesélni egy-két történetet?

A negatív válaszokat mellőzzétek!

Köszönöm a normális válaszokat! f


2017. júl. 15. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem, de kipróbálnám :9
2017. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem próbálnád ki, mert a legtöbb cigány csajnak nem kell "paraszt" gyerek:) én beszélgettem itt cigány csajjal, megmondta hogy nem igen kellene neki fehér.
2017. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Egyszer igen,semmi különbség nincs, mint fehér lánnyal,ugyanolyan,mint bármelyik lánnyal,neki is piná.a van,csak a bőrszíne más,és tuti megpróbál majd lehúzni anyagilag,amúgy semmi extra.
2017. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Ha valakinek lenne és nem szeretné ide írni az küldheti privátba :)
2017. júl. 15. 20:07
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Még nem, de izgatja a fantáziámat. 19F
2017. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Egyszer kétszer eldobtam autóval valahová és utána orálisan kielégített.

Amúgy diplomás cigánylány volt

2017. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

17 voltam

Ő is.

Nem volt màsabb mint egy magyar, vagy màs (külföldi, esetleg etnikum)

Csak a tudat, hogy nem a fajtàm, az dobott nagyot

2017. júl. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem, de igazából nem is tervezem.

Negatívnak negatív válasz, de eddig ahány a környéken volt, azoknak 16-18 éves korokban már minimum egy gyerek ott volt... ahhoz meg nincs kedvem, hogy épp megvan egy, aztán pár hónap múlva meg azzal jöjjön hogy gyerek van. :D

2017. júl. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Bevallom őszintén én nem szeretem annyira a romákat mert sajnos csak rossz tapasztalatom van velük kapcsolatban (szóval a szemtelenebbik fajtát utálom.) de vannak normálisak akiket ismerek ők velük semmi bajom nincs. Igen van 1 olyan roma lány mert olyan alakja van és minden feltétel megvan neki adva ami engem nagyon izgat és sokszor fantáziáltam már róla de soha nem fog sikerülni megnyomni őt.
2017. júl. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
83%
Igen. Igazából semmivel nem volt másabb mert nem tudtam akkor még, hogy roma. 22 voltam.
2017. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!