Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan juttasam el a barátnőme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juttasam el a barátnőmet többször a csúcsra?

Figyelt kérdés
Ugye könnyű dolgom lenne,hogyha engedne bizonyos dolgokat,de Ő nem szereti az orális szexet.Marad az ujjazás és a csípő mozgásom :P De szeretném érezni,hogy többször örömöt tudok neki okozni.Lányok a mellbimbón és a nyakon kívül milyen pontok vannak még amit szerettek ha puszilgatnak és enyhén harapdálnak? Szeretném ha nagyon jó lenne neki.Köszi a válaszokat!

2017. júl. 15. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Tehát azt meg tudjátok beszélni,hogy ő nem szereti az orális szexet,de azt nem hajlandó elárulni,hogy a mellbimbóján és a nyakán kívül,mik az erogén zónái? :)
2017. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor említette mikor kezdtem volna a dolgom oda lent...nagyon friss kapcsolat.Nekem voltak problémáim mivel rettentően stresszeltem.Kérdeztem mi az amit szeretne annyit mondott h szereti ha a nyakát csókolják,harapják...
2017. júl. 15. 17:15
 3/8 anonim ***** válasza:
hogyha rendessen bejárattad akkor nagyon megkell raknod kíméletlenül adnod kell neki 15 20 percen át akkor simán lessz 5 6 orgazmusa minimum és kikészül :D
2017. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jajam am.ez is érdekelt,hogy kinek mennyi ideig tart maga szex? volt,hogy ezzel a lánnyal fél tizenkettőtől hajnal négyig ment a dolog persze mindennel előjáték,smaci,fetrengés az ágyban,de csak egy ilyen potencia növelős vágyfokozó tablettával.A sima natúr sex nekem az első orgazmus olyan 20-25 perc és kész vagyok a második már kicsit több de haverom azt mondja neki minden nélkül megy órákig amit nehezen hiszek el :/ nektek?
2017. júl. 15. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, hát igen. Mindenkinek van haverja, aki órákig bírja. :-))

Amúgy meg tanulj többet az erogén zónákról, és azok helyes használatáról.

2017. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Haggyad. Ha neki ez jó, akkor ne ugrálj. Ha nem elég, akkor meg belátja hogy jobb lenne ha kinyalnád.
2017. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még a fület és a tarkót is tudom javasolni. :)
2017. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is orális szex nélkül szokott lenni szinte minden szexnél 3-4 orgazmusa barátnőmnek. Az első általában hüvelyi, utáni a többi csikló orgazmus. Egyébként nála az a titka, hogy megfelőlő ütemben mozgok. Ilyenkor percekig is eltart mire "vége van":)

Szóval 1. Legyen tisztában önmagával, 2. Ismerd meg, próbáljatok ki minél több pózt, ritmust stb. 3. Odafigyelés - minél jobban megismered, minden apró mozdulatából, hangjából stb. tudni fogod, hogy mit kell tenned, hogy jöjjön a 2.-3. stb orgazmusa.

2017. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!