Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti lefeküdnétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek egy olyan férfival, aki csak szexet akar tőletek, viszont iszonyúan jóképű?

Figyelt kérdés

Látszik rajta, hogy nagyon teper, mindenáron a bugyimba akar jutni.

Engednem kéne neki, ha vonz és tetszik? 26N


2017. júl. 13. 18:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én biztos nem, (ahogy eddig se), de te azt csináld, ami neked jó, ne azt, ami másnak.
2017. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha annyira tartod magad, hogy ez lesz az egyik legszebb emlék és úgyse fog neked majd senki sem udvarolni...

Akkor én azt veszem le a szavaidból, hogy te nem tartod túl sokra magad, valamint egyfajta kényszer megállapodásnak majd a jövőben választasz valakit aki igazából nem is jön be. Vagy társ nélkül tervezed leélni az életed. Vagy honnan jött ez, hogy idősebb korodban senki sem fog udvarolni neked? Egy normális kapcsolatban a kapcsolat "hivatalossá válása" után is tart az udvarlás a férfi részéről, és a csábítás a nő részéről. Ha valamelyik azután nem folytatja, akkor ugrott a kapcsolat.

Én nem akarom megmondani neked mit tegyél, tégy belátásod szerint, de tudod van az a nagyon igaz mondás hogy "Túl szép, hogy igaz legyen." Ha te azt vallod, hogy azt bánod meg, amit nem tettél meg, hát tedd, de attól még lehet megbánod utólag. Nem vagyok a híve a "mindent ki kell próbálni" elvnek, mert szerintem egy egészséges önbizalommal és öntudattal rendelkező ember látja, hogy a te helyzeted egy csapda. Mi van ha te majd még akarsz vele szexelni, ő neki meg csak egy strigula voltál? Esélyes. Pláne mi lenne ha beleszeretnél...

2017. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer vagy csak 26 éves,20 év múlva bánni fogod,ha kihagyod:d
2017. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!