Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet rávenni egy idős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rávenni egy idős hölgyet a szexre?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja költözött a szomszédba egy idős(kb. 60 éves) hölgy, aki nekem nagyon tetszik.Szeretnék vele lefeküdni csak attól félek, sértésnek venné a közeledésem.Vagy hogy őt már nem is érdekli a szex.

Esetleg túl fiatalnak tart.

Egyébként egyedül lakik.

Lehet esélyem nála?

Kérek mindenkit hogy csak olyan válaszoljon aki tud értelmes választ adni.Tudom hogy az unokája lehetnék, de nekem akkor is nagyon tetszik.


22/f



2017. júl. 13. 07:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#9 tuti nem fog reagálni ennyitől. itt be kell próbálkozni nagyon bátran, vállalva, hogy esetleg nagyon fura helyzet lesz. valahogy hozzáérni vagy megmondani mi van. mert nem fogja elhinni akkor sem, hogy valamit akar tőle különben akkor se, ha kitakarítja minden nap az egész környéket :D
2017. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Vagy mondja neki azt, hogy nagyon szép, ha már beszélgetnek.
2017. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
vannak gyerekei akik látogatják ? unokái ?
2017. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#11: Nem is úgy gondoltam, hogy a házkörüli munkán van a hangsúly, hanem a minél több " együttléten". Azért a legtöbb nő észreveszi, hogy miről van szó. Nem biztos, hogy a " Megdugnálak, benne vagy?" szöveg a legcélravezetőbb.
2017. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Igen vannak gyerekei.

Egyébként arra gondoltam hogy megpróbálok bókolni neki és a tudtára adom hogy számomra igen is vonzó, és kívánatos nő.

Ami igaz is.Nem igazán tudom elhinni hogy már 60 éves.A munkahelyen vannak nők akik 10-15 évvel fiatalabbak mint ő, de azok nála sokkal idősebbnek néznek ki.Nem tudom hogy csinálja.

Remélem egyszer sikerül lefeküdnöm vele. :)

2017. júl. 14. 06:55
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Bizony előfordul, hogy egy 60-as hölgy a fiatalokat meghazudtoló kinézettel rendelkezik. Nekem is naponta súlyzóznom, bicikliznem, futnom kell, hogy a szerencsésebb génekkel rendelkező 55 éves feleségem mellett kinézzek valahogy. :-))

Nos, kérdező, a nőknek nem forog minden gondolata a szex körül. 40 fölött még annyira sem. Egy 60-as hölgy libidóját max a szerelem tudja felkorbácsolni. Ha el tudod érni nála, hogy beléd szeressen, nyert ügyed van. De semmi esetre se bókkal indíts. Bókokkal tele van a bugyra, elhiheted, és baromira unja már, hogy minden kan ezzel akar beférkőzni a bugyijába, és hogy mindenki a TESTÉT akarja megölelni. Ha valóban akarsz tőle valamit, akkor neked a lelkét kell megölelned.

2017. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos hogy dicsérd a pitéjét!!!! Süttes vele.. Aztán meg mond hogy megnéznéd ahogy süti.. Aztán megkéred hogy had gyúrd te is egy kicsit a tésztát... Mögéd áll hogy megmutassa hogyan kell. L.. Romantikusan odanyomod a cerkád... Ennyi
2017. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Hát #16-os, rendesen elvezted a kedvem tőle.:(

Nem akarom hogy a szexnél több legyen köztünk.És kicsit elgondolkodtam hogy mi van ha ő rendes társat akar, nem pedig egy dugópartnert.És ha tényleg társat akar, akkor meg biztos hogy nem ilyen fiatal srácot.

Most nem tudom mi legyen.:/

Úgy veszem észre hogy néha kicsit feszült.Reméltem hogy talán ezzel a benne lévő feszültséget is tudom valamilyen szinten oldani/enyhíteni.

2017. júl. 15. 07:04
 19/21 anonim ***** válasza:
A szex és a kapcsolat között lehet még sok szín. Pl lehetne hogy törődik kicsit veled mint az unokájával és te vele. pl nyilvàn hasznodra vàlna egy tapasztaltabb ismi az életben akit egyszer egyszel meglàtogatsz beszélgettwk szexeltek és mindenki megy a dolgàra. Itt a fő veszély szerintem az, hogy a szomszéd.szóval hogy tudjàtok e ezt kezelni hogy akkor is egymàsba botlotok amikor épp nem ennek van ideje.
2017. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem izgalmas dolog. Ha mered próbàld meg, ha elküld a csàba akkor is jót fog tenni az önbizalnànak :)
2017. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!