Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most őszintén. Van-e itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén. Van-e itt olyan lány akit kifejezetten érdekel a pénisz mérete pártól független?

Figyelt kérdés

2017. júl. 11. 23:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"köszi az értelmes választ"...

Nekem az a fura, hogy ha nem mondják el ezt legalább tízszer itt, akkor egyszer sem és csodálkozol ha már nem válaszolnak rendesen egy ilyen kérdésre.

De most akkor tizenegyedikre:

A méret nem számít ha a pasi mögötte jó, mint ahogy egy mell méret sem számít, hanem maga a csaj.

Ha csak egy szexre mész, akkor természetesen a fizikai adottságok fontosak, ha párra mész, akkor a belső tulajdonságok sokkal fontosabbak.

Ha a csajok választhatnának, akkor az átlagos méretet választanák, mert azzal bármikor, bárhol lehet szexelni és élvezetes is.

Ha már nagyobb az átlagnál, akkor sok esetben fáj és nem minden póz működik. LEHETSÉGES, hogy jobban kielégülsz egy nagyobb mérettel, de csak akkor ha nagyon rá vagy gerjedve és ha fix kapcsolatod van, akkor nem vagy mindig rágerjedve annyira, hogy élvezzed.

A kis méret nem a legjobb, de a pasi nagyon könnyen kompenzálja más dolgokkal.


Egy farok méret miatt sosem hagynak ott valakit, maximum akkor, ha sehogy sem tud örömöt okozni az ágyban.

2017. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Amugy most tök feleslegesen írtál egy regényt mert senki nem fogja az egészet elolvasni. "Nem számít a farok ha a pasi jó mögötte". Mintha ezt nem mondták volna ezerszer. De látod. Nem így van mindenhol. Ez egy teljesen független kérdés volt. Magadra vess ha triggered lettél.
2017. júl. 12. 13:51
 13/17 A kérdező kommentje:
Itt sem a párkapcsolatró sem a szexről nem szól. Ha azt gondolod hogy azt hiszem hogy ha valakit kedvelbek ott fogják hagyni mert nem 18cm+?
2017. júl. 12. 13:55
 14/17 A kérdező kommentje:
Nincs szó*
2017. júl. 12. 13:55
 15/17 anonim ***** válasza:

Két dolog:

- A farok és mell méret összehasonlítása nem releváns. Nem azzal szexelsz (alapból).

- Komolyan mondjátok, hogy a 14-15cm az átlag? Én mindig azt hittem, hogy az emberek csak viccelnek ezzel. Azért mondják, h a sajátjuk nagyobbnak tűnjön. Sztem 17cm+ az, ami már értékelhető (bocs).

Eddig nekem még a szűz csajok is simán be tudták fogadni a méretemet, pedig akkor ezek szerint (jóval) átlag feletti vagyok. Jó, mély-torkozni még nem sikerült senkinek.. de ezen most meglepődtem. Állítólag a magyarok átlagosan nagyobb mérettel rendelkeznek, mint más Európai országokban.

2017. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
srác, nekem mindegy, hogy te pasiként mit veszel átlagnak, de hidd el, nálad sokkal okosabb emberek csináltak már millió statisztikát a farok méretről.
2017. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kicsit szerintem pénisztornázhatnának a magyarok
2017. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!