Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ahányszor itt alszik a barátom mindig elgondolkozok azon, hogy milyen jó lenne szexelni.. mégis belekezdünk de alig tudok felizgulni, sőt persze elkezd ujjazni nyalni de utana se ereznem azt, de elkezdődik a szex és semmi különös érzést nem vált ki belőlem, és nagyon szeretem de nem tudom, hogy mit kéne, tennem (tennünk). De ez a szex egyentalan nem megy a kapcsolatunkba, regebben igen de most mar nem 1,5 vagyunk egyutt.

Értelmes válaszokat várok. Köszönöm.



2017. júl. 11. 21:22
 1/10 anonim válasza:

Lehet nem vonzódsz a férfiakhoz.

Ha egy hosszú nap után hazaérünk mindketten a munkából, alig várom, hogy lefeküdjünk egymással, és lassan 4 év van a hátunk mögött. Szerintem beszélj vele a problémádról.

2017. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok az is lehet h éretlen vagyok hozzá nem?
2017. júl. 11. 21:40
 3/10 Spiritrobber ***** válasza:

Nem egészen értem a dolgot... régen jó volt a szex most meg nem?


Lehet, hogy aszexuális vagy?

Nem hiszem, hogy éretlen lennél hozzá... de persze ezt magadnak kell érezni. Mindenesetre kétlem, hogy egy 17 éves női test alapvetően fejletlen lehet a szex élvezéséhez.

2017. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen regen jo volt, akkor elveztem lehet, hogy amiatt mert, hogy uj volt.
2017. júl. 11. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikortól kezdted el érezni, hogy nem élvezed? Mi változott meg azóta?
2017. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kb. féléve volt egy elég megrázó idoszakunk es kicsit megrekkent a kapcsolatunk vagy hogy mondjam.
2017. júl. 11. 22:19
 7/10 anonim ***** válasza:
az embernek tudnia kell felizgatni a lányt. Szerintem csak nem tudja mit csinál és durr bele mindenbe, amitől neked jobban elmegy a kedved.
2017. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nyilvan nem ègtèl ki szexualisan , de 17 évesen sok lanynak foleg ha meg nem szexelt mar attol orgazmusa van hogy hozzaernek, ehhez kepest neked az előjatek nem izgato es gondolom hogy orgazmusod sincs, viszont érzed a szükségét érzelmileg hogy jó lenne csak éppen a tested nem vevő rà. Több dolog lehet.
2017. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már nincs meg a "kémia" köztetek, testileg, lelkileg vágysz a szexre, a szexuális örömökre, de a vele történt korábbi problémák miatt, legbelül kiábrándultál belőle. Az a fajta lány vagy aki szeretkezni szokott, nem szexelni, dugni vagy baxxni... Sajnos ez a vonat, a jelenlegi pasiddal elment... Soha nem fog jobb lenni, törődj bele és keress másvalakit, aki vissza hozza azt a bizonyos lángot a szerelmi életedbe...
2017. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért mèg megpobalom hatha kitudunk hozni belole, nem szeretnem emiatt szakitani vele. Tovabbi kommenteket varok!
2017. júl. 28. 15:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!