Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, ki az aki közület...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, ki az aki közületek elfogadna férjéül egy olyan férfit, akinek már voltak más partnerei előtte?

Figyelt kérdés
Olyanoktól várok választ, akik valóban szűz lányok.
2017. júl. 4. 09:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert te úgy akarsz megtisztulni hogy a mocskos Használt farkadat egy tiszta szűzbe törlöd.
2017. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

2# vagyok!

Én nem akarok férjhez menni. Hülye is lennék.

Képzeld tisztában vagyunk a fehér menyasszonyi ruha jelentésével. Egyikünk sem degenerált.


És nem, nem a szexre gondoltam az első válaszommal,hanem arra, hogy kezdenék kapcsolatot olyan pasival, aki már szexelt előttem.

Viszont te önző vagy. Mi jogon várod el, hogy a menyasszonyod szűz legyen miközben te már nem vagy az?! Ez baromira nem fair.

2017. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd el hogy szűz legyen ha Te sem vagy az mert te is tisztátalan megbecstelíntett mocskos farú fráter vagy aki már bele mártotta a farkát egy másik nő puncijába és mással hemperegtél házasság előtt
2017. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kedves válaszírók! Úgy őszintén: hol van az megírva, hogy ha egy férfi elvesztette a szüzességét, akkor már csak hasonló állapotban levő nőt vehet feleségül, és szűz lányt nem vehet feleségül? Hol van ilyen törvény? Csak azért ne kellenék egy szűz lánynak, mert én már "használt" ember vagyok? Ez nem így működik. És erre jó példa az a rokonom is, akit említettem, aki elvett egy szűz nőt, úgy, hogy ő maga már nem volt szűz. Most akkor őt is el kell ítélnünk, hogy a "mocskos farkát egy szűz nőbe törölte"? Vagy ott volt pl. Vörösmarty Mihály, aki szifiliszes is volt asszem, biztos nem szűzen kapta, aztán elvette Csajághy Laurát, aki meg egész biztos, hogy szűz volt. Mi a fene baj van ezzel? Őt is el kell ezért ítélnünk? Ha a nő tudja, hogy a férfi már nem szűz, és ezzel együtt elfogadja őt férjének, akkor miért lenne bűn ez a házasság?
2017. júl. 5. 12:48
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem fogadsz el "használt" csajt feleségedként akkor mi sem fogadunk el "használt" pasit. Ennyi!
2017. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
a stilusod, es a hozzaallasod az undorito, nem az, hogy nem vagy szuz:D ez az oka, h nem kezdenenk veled
2017. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát ekkora egoista péniszt mint te vagy! miért érzed magad külömbnwek egy másik embertársadnál, legyen az féprfi vagy nő!! Ha téged nem érdekel az ember személyisáége csakhogy szűz legyen és ha nem szűz akkoer már nem is lehet jóó ember csak egy megrontott eldobható tárgy. ilyen életképtelewn idiótáknak élniük sem kéne!!!!!!!!!!!!! Én is férjnél vagyok férjem előtt kb 40 emberrwel lefeküdtem egy gyerekkori trauma miatt,akkor ettől én örök kárhozatra ítéltettem????
2017. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de szerintem egy szűz lány/nő nem egyből a házasságon gondolkozik. :D Nekem ismerősöm (lány) 22 évesen vesztette el a szüzességét, ami azért lássuk be, az átlagéletkor fölött van. (az által 17-18 év jobb esetben) De 22 évesen rohadtl nem ment egyből férjhez emiatt. :D Mégis még mindig ugyan az a párja, lehet majd összeházasodnak, ki tudja. És nem szüzen fog oltár elé menni, viszont azzal akivel elvesztette. Na most ilyenkor mivan? Te meg ha ennyire tárgyiasítod a nőket, akkor sosem lesz senkid, nemhogy feleséged. Nameg a szüzesség csak egy állapot, megvan a nészájszaka, és akkor ugyanolyan nő lesz mint a többi aki már nem szűz. És lehet igazából egy kiállhatatlan sárkány, de legalább szüzen ment oltár elé... Nemár. Nameg simán lehet, hogy a szűzhártyája már rég átszakadt. Én évekig lovagoltam, és mikor elvesztettem a szüzeségem egyáltalán nem véreztem, nem is nagyon fájt. lam is simán mondhatta volna a párom, hogy "Fujj te nem is vagy szűz akkor szakítunk".. Csak nem mindenki ilyen korlátolt felfogású.
2017. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!