Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire volt kellemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire volt kellemes, amikor először a szátokba spricceltek? Miben volt más a sperma, mint ahogy elképzeltétek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 29. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sem kellemes, de ha a partner szeretné lenyelem, de inkább máshová élvezzem
2017. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én már párszor lenyeltem a páromét. Ha nem cigizik előtte akkor semmi bajom vele de ha gen akkor érzem az ízén is,ami nem túl kellemes. Meg ha másodszor csinálom neki már nem jön,annyi akkor szívesebben nyelem le mivel sok a spermája alappból.
2017. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A farkával cigizik?
2018. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nekem a legtobb csajom lenyelte. akinek elso volt, annak keszitettem ki őszilevet mellé:)

sajnos meg en sem talalkoztam olyan csajjal, aki izgalommal nyelné le, de a legtobb szamara nem jelentett gondot (meg ezek szerint tulzott elvezetet sem)

de azt lattam rajtuk, hogy megtettek, es ezzel szerettek volna nekem kedvezni, izgatni. Sikerult:)

kifejezetten utalom, amikor oral utan a csaj rohan ki a furdoszobaba kikopni :/ akkor mar inkabb folyassa le a melleire.

2022. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13-as, de vicces vagy. Ha hiszed, ha nem bármit eszel, annak is hatása van a sperma ízére. Pl, ha a férjem sört iszik, sokkal keserűbb a spermája. Szóval igen, érződik a cigi is rajta.

"kifejezetten utalom, amikor oral utan a csaj rohan ki a furdoszobaba kikopni :/ akkor mar inkabb folyassa le a melleire."

Én a párom hasára szoktam köpni, bocsi. Amúgy ő szereti.

2022. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!