Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most esélytelen akkor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most esélytelen akkor a szexuális életem, ha saláta puncim van?

Figyelt kérdés
Nem rég veszítettem el a szüzességem alkalmi partnerrel, habár én hosszú távra terveztem (bele is estem), csak kihasznált. Utólag azt mondta, hogy jó volt velem és szeretné újra, de kinyalni nem fog, mert saláta puncim van. Nem tudom mit gondoljak erről. Engem bárhová megyek megnéznek felfigyelnek rám rengeteg közeledést kapok srácoktól. De ez nagyon elvette az önbizalmam. Tényleg ennyin fog múlni a jövőm? 20/L
2017. jún. 26. 14:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
*szeretik
2017. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom felfogni hogy léteznek ilyen gyökerek, mintva storyban a csávó
2017. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
kamu
2017. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát én megőrülnék egy ilyen sali punciért más meg kidobálja. Hülyék ezek a fiatalok. Keress egy szexuálisan és emberileg érett partnert. :) Én meg sosem jutok ilyenhez. az a baj. :) 45/F
2017. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen, csak belefutottál egy idiótába. Küldesz egy képet, hogy nézel ki?
2017. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem küldök és a puncimról sem. Hihetetlen, mennyi nyomorult perverz van ezen az oldalon eddig 14 privátot kaptam.
2017. jún. 27. 09:37
 17/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ha ilyen könnyen detektáltad a hülye perverzeket akkor igazán tudhatnád, hogy sose fog férfi a puncidhoz nyúlni emiatt.:D
2017. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mondja a nyomorult:D:D:D (én nem írtam, most láttam a kérdést)
2017. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Csak 14-et?

Mennyi gyík van itt :D

2017. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!