Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan férfi erényövet szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan férfi erényövet szeretnék ami nagyon kényelmetlen?

Figyelt kérdés
Olyan erényövet szeretnék a szado/mazo játékinkhoz, ami a pasimnak nagyon kényelmetlen szúrós, szorítja a heréket... Ilyesmiben tud valaki segíteni valakinek eladó, vagy tud linket, vagy az erényöv nevét. Olyat szeretnék ami egyész péniszes szóval nem csak egy egyszerű kis karika de bármilyen ötletnek Örülök?

2017. jún. 25. 19:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez mint irtam is a bdsm játékainkhoz kellene nem viselné állandóan! Ezt csak azért írom ki mert már páran irták hogy nem egészséges ez állandó viseletnek!!
2017. jún. 25. 19:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Index HUSZ-ban van erre egy külön topik, szerintem ott kérdezz körbe! :)
2017. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek lehetnek érdekesek:

[link]

[link]

[link]


Az utolsó kettőnek van húgycsőbe illeszkedő katétere is, ami még tovább fokozhatja az élvezeteket. Személy szerint nekem az utolsó jobban tetszik, de annak csak a pénisz tövénél van tüske, cserébe a katéter mélyebbre megy.


23/F

2017. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!