Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megalázó az arcra/ szájba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó az arcra/ szájba élvezés?

Figyelt kérdés

Csajok ti annak érzitek? Mi az, amit megengedtek? Pasik bennetek ez felmerül, miközben megteszitek?

Kort is kérlek.



2017. jún. 25. 14:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ferfi vagyok es szerintem nem megalazo hisz nem azert csinalnam h megalazzam es en is sok mindent megteszek a nokert viszont ha nem akarja nyilvan nem elvezek ra plane hogy eleg sok jon :) 20/F
2017. jún. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

Én sem azért csinálom, mert megalázni szeretnék, hanem azért, mert tetszik !!

Viszont ezt csak akkor és csakis akkor, ha látom az adott lányon, hogy Ő is akarja !!

Egyébként meg NAGYON SOK lány akarja is vagy legalábbis eljátszik a gondolattal, csak nagyon kevesen vallják be !!

2017. aug. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
Mi azon megalázó ha a barátom az arcomra és a szemembe élvez és szép lassan lecsurog. Ha leköpne az igen de ez nem ugyanaz eleve a szitu sem.
2018. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
Hála Istennek vannak ilyen lányok, akik ezt szeretik és fel sem merül bennük, hogy ez megalázás lenne !
2018. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen, és fura módon a kérdés kiírása döbbentett meg hiszen ez meg sem fordult soha bennem hogy ez már valami "megalázó" kategória lenne.
2018. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyik sem megalázó.
2020. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!