Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki volt már feeder-feedee...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorkaraszek kérdése:

Valaki volt már feeder-feedee kapcsolatban? Hogy működik?

Figyelt kérdés
Egyik randimon kérdezték meg tőlem, hogy benne lennék-e egy ilyen kapcsolatban, de mivel azt se tudtam mit jelent a kifejezés elutasítottam. Azóta jobban utánanéztem, és felkeltette a kiváncsiságomat, tudom hogy furcsa, de szeretném kipróbálni. Hogy működik egy ilyen kapcsolat? Kicsit ducibb vagyok amúgy is, ez előny? 22/L

2017. jún. 22. 21:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Azt jelenti hogy arra izgul hogy hízol kövér vagy ( leszel) és zabálsz mint egy mangalica disznó 23 N
2017. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Ez nekem teljesen új. Erről most hallok először.
2017. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Nincs is szebb mint a térdre fittyedő comb-zsír.
2017. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Tehát szerinted az oké, ha egészségtelenül dagadtra meghízol hogy majd az ágyból sem tudsz kikelni?
2017. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Miért kellene addig elmenni? 120 kilós nők rohangálnak a város utcáin, nincsenek ágyhoz kötve...
2017. jún. 22. 22:11
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Kissé elnagyoltan, de az első válaszoló egész jól összefoglalta a dolgot.


A feeder (aki az esetek úgy 98%-ban a kapcsolat férfi tagja) minden erejével azon van, hogy a párját etesse és ezzel együtt hízlalja (Általában. Szerintem előfordulhat olyan is, hogy valakit a hízás nem izgat annyira, az csak szimplán következmény).

Ámörikából lehet hallani eme "kapcsolat" elég durva eseteit is, mikor addig fajul a dolog, hogy szegény nő már magától mozogni is nehezen tud.


Amit mindig is a legnagyobb problémának tartottam az ilyen kapcsolattal, hogy az esetek túlnyomó részében az egész nem szól többről, mint a feeder fétishének kielégítéséről. Mégha a másik fél is élvezi egy ideig, akkor is ő van alárendelt helyzetben ("a feeder diktál").


Tehát, ha egy férfi rögtön az elején ezzel talál meg, akkor egy pillanatig se hidd, hogy a személyiséged, kisugárzásod, humorod stb. érdekli.

Egy kapcsolat nem alapulhat szimplán fétishen (főleg ennyire maradandó hatásún), mert annak nagyon rossz vége lesz.

2017. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
És szerinted egy 120 kilós egészséges?
2017. jún. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
szerintem kapj a lehetőségen én igy tennék
2017. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%

Azt, hogy a sok idiota unatkozo tini mar nem tudjatok mit kitalalni.

Feeder...hagyjuk mar. Hany konyvet olvasott angolul? Mert en szoktam... csak ha mar ilyen szep angol nevu fetiseket talal ki maganak.

2017. jún. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Ne hizz meg csak egy valaki miatt csak magad miatt hizz meg

en pl egy gainer vagyok es hizlalom magam mert nekem ez bejon es elvezem :)

2017. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!